Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép szülők ronda gyerekeként...

Szép szülők ronda gyerekeként mindig örökbefogadottnak hisznek?

Figyelt kérdés

Anyám gyönyörű nő (mindenki szerint)! Magas, szép hosszú lábak, vékony testalkat, szép arc. Apám magas, sportos, markáns, jóképű férfi, még 50 évesen is megnézik a fiatal korombeli csajok is. Ehhez képest én rondára sikerültem valahogy, mert ki tudja miért de csak 175 cm vagyok (Apám 195, Anyám 180), a csajok szerint csúnya az arcom. A szemem hasolít csak Anyáméra, de ennyi. Bátyám kiköpött Apánk, nagy csajozós is!

Gyerekkorom óta azt hallgatom idegenektől, hogy milyen nehéz lehet nekem örökbefogadottként, rendszeresen megkapom.

Mostani új barátnőm is a családlátogatás után megkérdezte, hogy miért nem mondtam el neki hogy örökbefogadott vagyok?

Miért olyan hihetetlen hogy nem ütöttem egy az egyben a szüleimre? Anyai Nagyapám 165, rá hasonlítok főleg. Nagyim 185 cm, Anyám azért lehet ilyen magas.

Megkérdeztem sok ilyen eset után, hogy mi az igazság, de szó sincs örökbefogadásról! Sőt elmondták hogy szerencsére az egyező vércsoport miatt tudtak vért adni nekem amikor kicsiként szükségem volt rá! Már kicsit kezd elegem lenni ebből!

Mit kéne mondanom, mit csinálni hogy ne jöjjön mindenki ezzel? Még a boltos is megjegyezte múltkor hogy én mennyire kilógok a sorból a családban, mert mindenki olyan csinos és jó magas.


2019. febr. 13. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegénykém! Szörnyű lehet ezt hallgatni :/

Viszont konkrétan szerintem semmit nem tudsz tenni ellene. Nem hiszem, hogy lenne bármi mód arra, hogy hirtelen úgy nézz ki, mint pl tesód.

Azonban a humor talán a segítségedre lehet, próbáld meg elviccelni. Vagy akár őszintén is megmondhatod, hogy te a nagyszülőkre ütöttél, nem kell a témán lovagolni, mert ez neked nagyon kellemetlen és rosszulesik.

Az emberi előítéletet nem tudod kiiktatni belőlük. Nekem is van olyan ismerősöm, ahol az egyik testvér kilóg a sorból, de eszembe sem jutna ilyesmit mondani neki, legfeljebb annyit: Azta! Mennyivel másabb vagy mint tesód! De nem mindenki gondolkodik így

N

2019. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már Mendel brünni apát borsókísérletei alapján tudjuk, hogy az unoka-nagyszülő közötti hasonlóságnak genetikai okai vannak. Vigasztaljon, hogy neked is nagy valószínűséggel gyönyörű gyerekeid lesznek (ismertem ilyen családot). Egyet higyj el: kedvességgel és barátságos viselkedéssel semmissé tudod tenni "rondaságodat".
2019. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik Mendel II. törvényét: Homozigóta szülők esetében a második utódnemzedékben a szülői tulajdonságok újra megjelennek (szegregáció). Baromi buta és tudatlan emberekkel lehetsz körülvéve, ha még ennyit sem tudnak, mert ez középsulis tananyag.
2019. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Ikrek című filmet, nekem Danny de Vito volt a kedvencem belőle.
2019. febr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!