Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdekes embernek tartod...

Érdekes embernek tartod magad? Ha igen miért, ha nem miért?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintrm atlagos szeemlyisegem van. Nyilvan mindenkinek mas az erdekes , illetve kevesbe erdekes szemelyiseg.

Leirom a hobbimat, aztan eldonti a nagy kozonseg, hogy ki tart erdejesnek illetve, kevesbe erdekesnek.

Szeretek futni, zenet hallgatni ( techno, pop, rap) mindent meghallgatok, kiveve a komoly. Szeretem a filmeket, vigjatek, stb.

Szeretek sutni, fozni, setalni, az allatokat. A strategiai jatekokat pl. Honfoglalo, rejtvenyt fejteni. Bulizni nem igazan szeretek.

2019. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Jó kérdés. sokszor kaptam már vissza másoktól, hogy nagyon furcsa vagyok és érdekes ember. Titokzatost is rám aggatták már.

Hogy miért gondolhatják ezt rólam? nem is tudom. Lehet, hogy érződik rajtam az a néhány esemény ami megtörtént életem során, és ez a személyiségemre is kihatott.

Magamat nem szoktam fényezni, és szerintem néha elég komplikált személyiség vagyok , főleg az érzelmeim és néhány gondolatom miatt.

2019. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokmindenkit nem érdekel a valódi énem, pedig aki megismer az töri a fejét egy darabig, hogy honnan szalasztottak.


Többségnek nem leszek soha érdekes mert engem sem érdekelnek ők, lusta vagyok velük érintkezni vagy leszűröm két szóból, hogy minek néznek. Figyelek a többi emberre csak nem verekszem a figyelmükért, szépen elvagyok köztük-velük.


Aki érdekesnek talál az szinte mindenki aki megismer és nem ismeri a családomat. A család itt pozitív értelemben "vet árnyékot". Magyarul rajtam bőven túltesznek értékben.


Nyilván a jó tulajdonságaim szoktak megfogni mindenkit, nem akarom őket sorolni, hősködésszag lesz akarva-akaratlanul.

2019. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel a kérdéssel most megfogtál... Talán is-is. Egyrészről elég unalmasnak és egyszerűnek tartom magam, mert nincs konkrét érdeklődési köröm például, semmilyen olyan tevékenység, amelyben hosszútávon örömömet lelném. Valahogy nem érdekel semmi, ami szerintem elég fura. Szinte mindenki vagy gyűjt valamit, vagy sportőrült, esetleg odavan egyes kultúrákért és azok szokásaiért vagy valami. Nálam viszont semmi ilyesmi nincs és sokszor is érzem úgy, hogy elpocsékolom a fiatalságomat értelmetlen semmittevéssel és azzal, hogy nem probálok ki semmit. Másrészről a viselkedésemet nem nevezném átlagosnak, mert a többségnél sokkal, de sokkal visszahúzódóbb vagyok. Olyan apróságokon is képes vagyok órákig agyalni és mindig próbálok előre elképzelni egy-egy helyzetet, tervezgetek magamban akár napokkal egy esemény előtt, ahelyett, hogy a mának élnék és a pillanat örömét élvezném. A legjobban az zavar magammal kapcsolatban, hogy nem tudok emberi kapcsolatokat építeni, egyszerűen úgy gondolom nem vagyok alkalmas rá. Nem tudok elég megnyerő lenni, bár talán nem is nagyon próbálkozom.
2019. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, velem ia ugyanaz van, mint az utolsó válaszolóval, semmi sem érdekel igazán, amiről tudnék másoknak mesélni. Esetleg a horrorfilmek, meg az ilyen rémisztő, beteg, vagy paranormális jelenségekkel kapcsolatos dolgok azok, amikre azt mondanám, érdekelnek, de nincs, akivel ilyenekről beszélgethetnék, meg ezt nem is igazán nevezném hobbinak.

Meg úgy általában az embereken is azt veszem észre, csak akkor állnak azóba velem, ha nincs más, akihez odamehetnének..

2019. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen, érdekesnek tartom magamat. Azért, mert olyan dolgokat megfigyelek, amire más nem figyel. Másrészt kicsit fura a gondolkodásom, ami előny, de egyben hátrány is (elemző). Harmadrészt nem tartom magamat érdekesnek, mert nem nagyon keresik a társaságomat az emberek, kevesen akarják velem tartani a kapcsolatot.
2019. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van aki számára igen, van akinek nem.

Rengeteg olyan gondolatom van, ami ellenkezik az társadalmi ember alapvető morális értékrendjével, de persze nem hangoztatom őket. Van aki érdeklődve hallgatja ha egyszer mesélek neki róluk, de olyan is volt aki megijedt és inkább megszakította velem a kapcsolatot. Az emberek többsége nem fogadja el ha máshogy vélekedsz, főleg nem kritikusan pártolt véleményekkel mégy szembe (pártolt amit az emberek 98%-a vallja magáénak, 2%-a nem ért vele egyet, de csak 1% vállalja fel az ellenvéleményét).

A számomra megfelelő emberek, akik érdekesnek tartanak ritkák, de léteznek, sőt olyan is van aki egyetért velem velük kapcsolatban, így máris nem leszek érdekes, csak egy a kevés közül, ami nullázza az érdekességem.

Arról nem is beszélve, hogy nem teszek meg rengeteg dolgot amit szeretnék, nem érzem magam komfortosan emberek között, így nem vagyok "önmagam" mások előtt, ami teljesen átlagossá tesz.

2019. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy általában az ember is elég érdekes, mire hogyan és miért úgy reagál meg ilyenek, de ezen belül nem tartom magam érdekesebbnek a többi embernél. Mert mindenem átlagos, a külsőm, a végzettségem, a munkám, a családom, a hobbim, mind olyan mint amilyenből találok magam körül mégegy pont olyat mint amilyen az enyém. Azt se tudom ki lenne az az ember akit valami miatt érdekesebbnek találnék mint a többit.
2019. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!