Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek/bámulnak az...

Miért néznek/bámulnak az emberek? Már nagyon frusztrál!

Figyelt kérdés

Nem is néznek hanem inkább bámulnak, egyáltalán nem értem mi látnivaló van bennem...


Kb úgy 10-ből 8 ember megbámul, és ez már marha idegesítő tudd lenni, meg már marhára frusztrál is.


Még talán a 18-tól 25 évesek-ig megértem, de ők nem néznek rám. De 13-tól lefele valamint 40-től egészen 90 éves vénember-ig vegyesen megnéznek. Én általában 18 évesektől 25 évesek-ig nézem meg az embereket (de csak a lányokat) fiúkat nem. Ez már kb 1,5 éve tart, eddig rá sem néztem ezekre az emberekre (vénemberek stb), mind addig míg fel nem fedeztem azt hogy ők bámulnak engem. Már rohadtul idegesít, probálok nem tudomást szerezni róla, de egyszerűen érzem azt hogy engem néznek és amikor oda nézek akkor be bizonyosodik az igazam és még akkor is bámulnak. Hihetetlen, de ez az igazság! Néztem a gyakoris kérdéseket, találtam úgyan ilyen kérdéseket is, de egyszerre le vannak támadva az ilyen kérdések.


Nem képzelem be, nem hallucinálok, nem kell orvos stb. Mert látom amit látok. Tudom hogy nem mászkálhatnak az emberek leszögezett fejjel, de ez már azért túlzás..


Egyébként nem a ruházatomat nézik stb. Hanem a fejemet-arcomat-szememet és bele néznek.


Buszokon, pályaudvaron, utcán, városba stb. Egyszóval mindenhol..


ÖTLETEK? A kérdés nem kamus stb. Ez az igazság, és légyszíves ne hülyéskedjétek el, értelmes válaszokat.


Köszi!



22F



2019. febr. 15. 16:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos vagyok!
2019. febr. 15. 16:01
 2/20 A kérdező kommentje:
És nem vagyok fogyatékos
2019. febr. 15. 16:05
 3/20 A kérdező kommentje:
Semmi fura nincs rajtam
2019. febr. 15. 16:05
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Az ember ösztönösen megnézi az embertársait a környezetében. Nincs ebben semmi furcsa és elítélendő.
2019. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Vagy nagyon szép vagy vagy nagyon rusnya, csak te hiszed, hogy átlagos vagy. Tegyél fel egy fotót magadról, megfejtjük egy kettő miért bámulnak.
2019. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Én is mindenkit megnézek. És? Dolgozd fel hogy nem vakok az emberek. Nem néznek téged se többen mint másokat, csak túlreagálod. Sosem értettem az ilyet. Ránézel és megsértődik. Fejet kéne hajtani előtted mint anno a szolgák??
2019. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Második: Max pv küldök képet, ide nem teszek ki.
2019. febr. 15. 16:20
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Engem meg Q... idejesítő.
2019. febr. 15. 16:21
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

A megbámulás legtöbbször tudattalan dolog, valami lehet a kisugárzásodban, ami magára vonja a figyelmét az említett embereknek. Nyilván, ha küldenél/linkelnél egy fotót, az beszédesebb lenne mindennél, de ha nem szeretnéd, akkor tényleg csak erre a tudattalan dologra következtetek.


Van egy baráti nő ismerősöm, nála dettó ugyanez, de csak a kisgyerekek. A hölgy csinos, de nem extra, nem szexbomba, nincs rajta semmi feltűnő, mégis a gyerekek extázisba esnek, ha megjelenik.

2019. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó de nem értem mit kell nézni, átlagos vagyok.
2019. febr. 15. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!