Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen undorító, rossz...

Miért ilyen undorító, rossz indulatúak az emberek Anotalkon? Főleg a lányok.

Figyelt kérdés

Elnézést a hölgyektől, de mivel fiú vagyok, így én a női oldalt látom. És róluk azt feltételezném, hogy normálisabbak nálunk, fiúknál de K*ra nem!


Szeretek chatelni, ismerkedni, de mára ez teljesen lehetetlen, legalábbis anotalkon.


Fél napok, vagy napok (általában hétvégén) telnek, hogy komolyan SENKIVEL egy értelmes mondatot nem tudok váltani. Sokszor mintha fogyatékosokkal beszélnék.


De a főbb dolgok amik előfordulnak:


- Azonnal kilépnek, vagy direkt, amikor látják, hogy írok

- Leanyáznak ok nélkül, sokszor már a kezdés elején

- Próbálnak lefagyasztani azzal, hogy egy betűt nyomogatnak, vagy összevissza betűket nyomogatnak, vagy a kérdések gombbal bombáznak

- Nem használnak kérdőjelet (Ilyenkor automatikusan kilépek)

- Random megkérdezik mekkora a farkam, vagy beírják hogy "Sex"

- Hirdetést, többnyire szexuális tartalmú dolgot tolnak a képembe.

Stb


Szóval tényleg ez hogy lehet? Ha napokat lennék fent, tuti 1 értelmes beszélgetés se lenne.


Másnál is ez van, vagy én fogom ki a leghülyébbeket?

És mondom ezek a NŐK!



2019. febr. 15. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Minek vagy ott,ahol ilyen "nõk" vannak?
2019. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

A virtuális világ átka. Nem tudni, ki van a vonal túloldalán, lehetséges, hogy robot csinálja ezeket.

Te csak annyit látsz, hogy aktív az ablak majd passzív.

többet nem tudni.

2019. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

"Fél napok, vagy napok (általában hétvégén) telnek, hogy komolyan SENKIVEL egy értelmes mondatot nem tudok váltani. Sokszor mintha fogyatékosokkal beszélnék.

"


Látod, 12 éve nem volt otthon senkinek netje, az emberek kimentek a játszótérre, odamentek egy emberhez és azt mondták: szép a lapátod. Az OBI-ból van?

azt lehetett tudni, hogy az egy igazi kézláb lény volt, alaki, aki igaziból nézett ki a fejéből, még ha undok is volt.

2019. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt konkrétan nem ismerem, de az Interpalshoz hasonlónak tűnik. Na azon én is fent voltam/vagyok pár éve, soha annyi retardált emberrel nem találkoztam, mint ott. Suttyó arabok és afrikaiak undorító képekkel ilyen-olyan testrészeikről és szexuális dumával, lekezelő nyugat-európaiak, akik egy kulturáltan megfogalmazott levélre válaszolni nem hajlandóak, pedig látták, magukat nőnek kiadó pasik, sugardaddyk, félbolond távol-keletiek, akik feleséget keresnek, leszbi csajok és természetesen a szintén rendszeresen társra vadászó magyarok. Egyetlen egy viszonylag tartós levelezésem alakult ott ki.

Szégyellem amúgy bevallani, de egy idő után valahol én is alkalmazkodtam a színvonalhoz és eltűntem, nem válaszoltam stb. Nem tudom egyszerűen az oldalt komolyan venni és a többség szintén hasonlóan gondolkodik. Meg egyébként az ilyen helyekre konkrétan sokan csak a farkukat verni járnak.

2019. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, a fiúk ugyanezt csinálják, csak velük nem ismerkedsz, így azt nem tapasztalod meg.
2019. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
A férfiak és a nők stílusban nem különböznek! Ennyi az egész.
2019. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%
Sajnos a legtöbb fiú is ezt csinálja az anotalkon
2019. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
A lányok azért bunkók, mert tudják, hogy ha továbbnyomnak azonnal jön a következő. Ha férfi vagy meg várni kell perceket még ha frissítgetsz akkor is mire jön a következő lány...
2019. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig fel-felnézegettem anotalkra. Néha-néha feldobott egy-egy olyan embereket akikkel tudtam normálisan beszélgetni, de a nagy többség félmodatokkal vagy tőmondatokkal válaszolt vagy eszement hülyeségeket kérdezett. Egy idő után meguntam és azóta nem lépek fel. Nem éri meg
2019. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Vree ***** válasza:
73%
Miért jársz oda? Nehogy már a gyagyagyűjtő helyekből szűrd le a világképedet :D
2019. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!