Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iii! ☺️ Csak nagyon udvarias...

Iii! ☺️ Csak nagyon udvarias volt vagy lehet benne több is?

Figyelt kérdés

Tegnap egy csak látásból ismert srác előreengedett. Viszont hozzátartozik a sztorihoz, hogy mikor a felvonóhoz értem, akkor ketten várták azt, talán még beszélgettek is. A másik srác szállt be elsőként, az alanyunk pedig még a lift megérkezése előtt elkezdte kötni a cipőjét, majd miután a másik srác beszállt, engem előreengedett. A néhány emeletnyi közös utunk alatt láttam, hogy a lábamat nézte és a másik sráccal sem beszélgettek.

A női logika túlgondolása ez vagy csupán illedelmes viselkedés?



2019. febr. 16. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ennyire túlgondolni valamit már művészet. :D Pedig én is lány vagyok, tudom milyen túlgondolni, meg belelátni valamibe olyan dolgokat, amiket nem kéne, de azért ez túlzás. :))
2019. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan?😔 Pedig az amcsi romi filmekben a srác mindig akkor köti meg a cipőfűzőjét mikor a főhősnő odaér, hogy előre tudja engedni.😭
2019. febr. 16. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Megleste a kipufogót. Én is szoktam olyat csinálni, hogy valamilyen formában lelassulok, hogy utolérjen a hölgy. :D
2019. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez most csak egy vicc, vagy komoly kérdés?


Hány éves vagy? 11?

2019. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy alap udvariasság, hogy a nőt előre engedi a férfi.

Eddig barlangban éltél?

2019. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez egy halálosan komoly kérdést, ezek után tuti nem írok kort.😏 A hosszú kabátomon keresztül semmit sem láthatott, megnyugtatlak, de ez az elmélet már sajnos nagyon régen megdőlt, hogy csak a leselkedés miatt engedik előre a fiúk a lányokat.

Apropó, olyanok írjanak már légyszi, légyszi akik valami értelmes gondolatot tudnak megosztani, ne olyanok, hogy “Ez most komoly?” - 👎🏼

2019. febr. 16. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom, ha valaki nem tudja komolyan venni a cipő kötögetős elméleteidet és nem akar elmélyülni benne.
2019. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális fiú alapból előre engedi a lányt, nem kell kötögetősdit játszania! Gondolom, tényleg kikötődött a fűzője.

Nagyon túlgondoltad, csak udvarias volt.

2019. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh, amúgy köszi mindenkinek a választ! A problémám nem azzal van, hogy az “elméletemet” nem támasztjátok alá, hanem néhány ember megnyilvánulásával. Ha értelmetlennek tartod a kérdést, akkor minek válaszolsz rá? (Költői kérdés...)
2019. febr. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!