Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy úgy éreztétek, sajnálatból mondják csak, hogy szép vagy?

Figyelt kérdés
Teljes szívemmel azt érzem, hogy csúnyának látnak, és ha mondják, hogy nem, úgy érzem szánalomból kedvesek. Ez abnormális, pedig már kamasz sem vagyok.

2019. febr. 17. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért érzed teljes szìveddel, hogy csúnyának látnak?
2019. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez a belső érzésem. Saját magamat is győzködöm, hogy "hiszen úgy is csúnyának látnak."
2019. febr. 17. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Sikerül ezzel kapcsolatban meggyőzni magadat?
2019. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus lenne a legjobb, kb. minden 10. ember hasonló problémákkal keresik fel őket. Tehát nem lenne egyedi, vagy kínos, hogy ezzel keresed. Ha tényleg úgy érzed becsapnak, látogass el, ez kb 4-5 alkalommal kiküszöbölhető lehet. Tehát anyagilag sem vészes, viszont sok lelki pluszod lehet utána :)
2019. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sosem érdekelt a külsőm.

Sosem érdekelt mások véleménye.

Tudtam magamról, miben vagyok jó, miben van fejlődési lehetőségem. Nincs szükségem a társadalom hamis megítéléseire.

A magyaroknak fogalmuk sincs arról, mi az, hogy visszajelzés. Vagy bókolnak (benyalnak tövig), vagy lehúznak (mindennek elhordanak, ami nem vagy). Normális feedback-et csak külföldiektől kaptam egész életemben.

2019. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Miért érzed teljes szìveddel, hogy csúnyának látnak?"


Nagyon kérlek ne keverd az érzelmeket a gondolatokkal! Elég érzelmi analfabéta van így is, nem növelni a számukat.

Nincs olyan érzelem, hogy más szépnek, vagy csúnyának lát. Ez egy gondolat. És nem a szíved sugallja, hanem az agyad gondolja ezt. És mint gondolat, nagyon könnyen irányítható. Az érzelmek nem irányíthatóak könnyen.

2019. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj oda egy teljesen független idegenhez. Kérdezd meg, hogy 10 es skálán mennyire tart szépnek. Akár a saját orvosodhoz. Az nem fog hazudni. Talán még pszichológust is tud ajánlani.
2019. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!