Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kezelni az...

Hogyan tudnám kezelni az anyám miatti gyászomat. ? (Lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt rohamoznának a részvétem válaszok, aztán el is apadnának leszögezem mi a helyzet: Meghalt... de csak számomra. Úgy tekintem, hogy meghalt, többet nem akarok hallani róla. Ez a helyzet. De az is igaz, hogy egyébként pont annyira fájdalmas mintha valóban meghalt volna. Ezért nevezném gyásznak.


A probléma az, hogy nem akarok ezzel terhelni a környezetemben senkit, sem untatni, azonkívül nem szívesen beszélnék róla. De abban viszont, hogy nem mondom el senkinek, vagy nem beszélek róla úgy érzem belefulladok. Sírhatnékom van.


A körülöttem lévők is egyre inkább észreveszik, hogy nem vagyok jól, rossz kedvem van, sokat elmélkedek, a munkahelyemen pedig nem beszélgetek túl sokat újabban.


De ez így alakult, viszont hogy tudnám meggyorsítani ezt a továbblépési folyamatot?



2019. febr. 17. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Miért vélekedsz így róla?
2019. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert besokalltam. Sokmindent elnéztem neki, de azt hiszem elérkeztem tűrőképességem határához.
2019. febr. 17. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Miért?
2019. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem sokat tűrtem, és többet mint kellett volna. Életem során lényegesen kevesebbet honorált mint amit kritizált. Most nekem ez már sok. Egész életemben tűrtem a rigolyáit, a kritikáit, és azt, hogy amíg kicsi voltam nem tudott mást csak fenyegetőzni, gúnyolódni és persze parancsokat osztogatni. Azt is, hogy ha tehette, elrontotta a kedvemet. De elérkeztem életem egy fontos pillanatához, és megint azt hittemy hogy örülni fog. De nem hagyott örülni öt percnél tovább. Eddig és ne tovább.
2019. febr. 17. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!