Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha egy fiú a...

Miért van az, ha egy fiú a környezetében mindenkit sokszor megölel, meghallgat, megsimogat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm és ő alapvetően nagyon sokszor megy oda megölelni lányokat fiúkat egyaránt. Sokszor van, hogy elmegy valaki mellett és megsimogatja a hátát. De ezeket valahogy olyan tiszta szeretettel. Mitől lehet ő ennyire szeretetteljes? Illetve múltkor megsimította egy lány hátát, és a lány azt mondta neki hogy ne simogassa legyen szíves, mert ő ezt nagyon nem szereti. Utána ennek a fiúnak egész nap már viszonylag rossz kedve volt. Ő 18 éves, én 17.
2019. febr. 17. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. És ez jó. Tudod hány olyan ember van akit nahyon ritkán ölelnek meg. Ő nyit az emnerek felé, figyel rájuk. Én sem szoktam ölelkezni, na nem azért mert nem jó, csak az én környezetem nem ilyen típusú. 3 hete találkpztam valakivel aki megölelt, a mai napig olyan jó érzés tölt el miatta hogy leírhatatlan, megnyitott bennem valamit, az addigi rossz kedvem elmúlt. Pedig csak egy ölelés volt.
2019. febr. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az anyukaja igy nevelte. Nem a kezfogos ffi habitus ragadt rá, gondolom nem volt apja egy darabig biztos
2019. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!