Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt észrevettétek hogy a mai...

Azt észrevettétek hogy a mai (14-19 éves) tiniknék a fiúk jelentős hányada sovány, a lányok meg nagyon dagadtak?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit túl szókimondó voltam,csupán nem igazán értem,ez a trend?Vagy azt nézem hogy egy átlag tini párnál a csajok sokkal testesebbek,deltásabbak..

Mi ez a jelenség?



2019. febr. 18. 02:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tiniknél*
2019. febr. 18. 02:36
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Most, hogy mondod, tényleg. De az okát nem tudom.
2019. febr. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

A fiatal srácoknál még hiperaktív az anyagcseréjük a hatalmas nemi hormonszintektől, kb 30 éves kortól várható, hogy elkezdenek elapukásodni.

Lányoknál is hasonló, de ott a magas ösztrogén szint segíti a testzsír kialakulását.

Szóval igen, ilyennek kéne kinézni a fiúknak, lányoknak.

Szóval rém könnyű a srácoknak fiatalon gyúrni, próbálják majd meg ugyanezt 45 évesen, mint én, menni fog, de nagyon szrul...

2019. febr. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelgettem annyira.
2019. febr. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Akkor én büszke lehetek magamra, amiért lányként csak 50 kg vagyok.
2019. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem alapjáraton több elhízott van, mint korábban. Több a dundi csaj is, de azt vettem észre hogy a vekonynak sincsenek kevesen. Arany középút szinte nincs is, legalábbis ritkán látom. Mostanság valaki vagy vékony, vagy kövér, legyen akár fiú akár lány.

Legalábbis errefelé

N

2019. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az a baj, hogy nem sportolnak.

Ez pedig valakinél úgy csapódik le, hogy kövér lesz, másnál meg úgy, hogy izomszegény.

Izom nem fog magától kialakulni, fejlődni, csak ha az ember használja azt.

Én azon döbbentem meg, hogy lányom egyetemista csoporttársaival elmentünk biciklitúrára, sík terepen, aszfalton (Alföld), és nem tudtak 25 kilométert letekerni... Egy fiú-lány páros teljesen kikészülve felszállt a vonatra biciklistül. A többiekkel meg szó szerint óránként meg kellett egy fél órára állni, pihenni.

Szerintem ez nagyon nem jó irány, nem azt mondom, hogy mindenki gyúrjon meg legyen izompacsirta, de azért az egészséges élethez egy alap edzettség kellene. És ezt fiatalkorban a legkönnyebb kialakítani.

2019. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon. Egyre többen híznak meg fiatalon és egyre több a cukorbeteg gyerek is.


Egészségtelen mozgásszegény életmód az oka ennek.

2019. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Hozzánk sok kezdő jön dolgozni. Így azt figyeltem meg, hogy sokan akkor kezdenek el sportolni. Akár munka után együtt mennek kondiba meg most nagyon menő lett rúdtáncolni.

Szóval a tinik sokszor tunyák és 25 körül kezdenek sportolni.

2019. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
A nők alapvetően hajlamosabbak a zsírosodásra, mint a férfiak.
2019. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!