Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes a jövőbeni álmokért...

Érdemes a jövőbeni álmokért felkelni minden nap?

Figyelt kérdés

Gondolom nektek is vannak terveitek a jövőre nézve, álmok, amiket meg szeretnétek valósítani.

Esetemben nincsenek megvalósíthatatlan tervek, egy autót akarok venni, motort, és az áhított munkahelyre felvételt nyerni, ott dolgozni (mindezt olyan 4-5 éven belül). Esetleg barátnő, később majd talán család is.

Mivel még "csak" 21 éves vagyok így folyton ezek járnak a fejemben, de nem tudom, hogy mit hoz a jövő, egészséges leszek-e, úgy alakul-e mégis úgy nagy vonalakban minden ahogy tervezem. Ezekkel kelek, fekszem valamint teszek értük a jelenben is. Van azonban, hogy elbizonytalanodom, mivel vannak olyan srácok a társaságomban akik csak úgy vannak, és nevetnek, mert szerintük nem érdemes nagyon gondolkodni a jövőn mert minden változik állandóan.



2019. febr. 18. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Ez csak annyit jelent, hogy tervezel, van elképzelésed arról mit szeretnél. Ez egyáltalán nem rossz dolog.
2019. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl nagy az álom, akkor érdemes lebontani kisebb darabokra. Különben túl sokáig tart elérni. A kisebb célokat könnyebb elérni, azokban több sikerélményt találsz. Ha fel tudod bontani a hosszú távú célokat kisebbekre, az segít, hogy lássad, haladsz előre.
2019. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felosztottam, persze. Első az egyetem elvégzése idén, utána a munkahely, autó majd motor stb. Csak ezeket szeretném megvalósítani 5 éven belül mondjuk.
2019. febr. 18. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. febr. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit vicc kedvéért, de a rádióban ez ment és ez a kérdés jutott róla eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=S5i2HuR95tE

2019. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják célnak!
2019. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!