Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön élők tapasztaltatok...

Külföldön élők tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Magyar feliratokat vélek látni ami persze nem az, magyar szavakat értek ami persze nem az és mostanában gyakran előfordul, hogy budapesti helyszíneket vélek felismerni.
2019. febr. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van. Lengyel munkatársaim vannak, és folyamatosan azt mondják, hogy kurwa :D
2019. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szentmihályon diszkó lesz.
2019. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Oops....

Nem értem bocsi...:(

2019. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok sok éve kinn élek, de nem tapasztaltam még ilyesmit.
2019. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Honvagyad van

Sose tapasztaltam

2019. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy honvágy de ilyen mértékben és ilyen tudatalatti módon még nem jelentkezett sose. Mondjuk nincs közelemben egy magyar sem. Nektek akkor egyáltalán nem hiányzik semmi? A nyelv sem?
2019. febr. 20. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Max 1-2szer volt hogy mondtak valamit es olyan mintha azt a szot magyarul mondtak volna.

Egyszer volt hogy hallottam valakit magyarul beszelni de nem voltam benne biztos hogy magyarul beszelnek mert halkak voltak. Utana megint mondtak valamit es akkor mar ertettem tisztan :D Beszelgettunk utana egy kicsit, meglepodtek ok is hogy magyar vagyok. Errefele nem sok magyar jar.

2019. febr. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!