Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról, ha valaki...

Mit gondolsz arról, ha valaki nem akar "tökéletes" lenni?

Figyelt kérdés

Tehát pl nem szeretne semmilyen plasztikai beavatkozást elvégeztetni magán, nem kíván média-ideállá válni.

Fiatal korban (20-25).


2019. febr. 19. 14:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Rossz vagy jó dolog ez manapság egy nő esetében?
2019. febr. 19. 14:41
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te milyen környezetben élsz de én azt, hogy ez az alap. A legtöbb ember, akit ismerek, pont így áll hozzá (én is így állok a témához) és nagyon kevés olyannal találkoztam eddig, aki egyáltalán fontolóra venné a plasztikáztatást.
2019. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Flagstaff ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, de engem jobban érdekel, hogy szerinted, Kérdező, miért lenne ez rossz?
2019. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, az értelmesebbek tudják, hogy a tökéletes nem létezik és huszonéves korukra már el tudják magukat fogadni mindenféle beavatkozás nélkül is.
2019. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy nővel jártam eddig aki nem volt elégedett a melleivel, nekem szépek voltak de ő ... más formát szeretet volna.

Nekem nem fontos ő olyan amilyen...

2019. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszként fogod fel, ha egy nő nem akar tökéletes lenni, akkor beteg vagy. Aztán miért kellene annak lennie? Hogy ne bántsa a kis szemedet, ha meglátod az utcán? És te néztél már tükörbe? Inkább azzal kellene elfoglalva lenned, hogy ott mit látsz..
2019. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az általános, a normális, az átlag.

Egyébként meg 20-25 évesen sokan pont csúcsformában vannak, ezért sem jut eszükbe ilyesmi.

2019. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te azért elvagy tévedve.

Nem az a tökéletes aki plasztikáztatja magát, meg műnőt csinál magából.

Aki úgy akar "tökéletes " lenni ott a fejében van a hiba.

Na az nem tökéletes, azt kellene meg műteni, de sajnos ezzel se lenne okosabb.

2019. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked agyadra ment a média, de nem kicsit. :D Egyáltalán láttál már embert? Úgy közelről, élőben? Szoktál velük kommunikálni? Vagy csak instagram képeket nézegetsz egész nap?
2019. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy valaki nem mások elvárásainak akar megfelelni állandóan, hanem elfogadja, hogy nem mindenkinek fog tetszeni? Ez teljesen normális. Az ellenkezője a nem normális, lásd, akik élő Barbie babává operálták magukat.
2019. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!