Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van rajtam kívül, aki...

Más is van rajtam kívül, aki nem néz tévét, nem hallgat rádiót és szeret otthon csendben lenni? Annyira hihetetlen?

Figyelt kérdés
Ahol élek, van téve és rádió után fizetni való adó. Ez miatt kellett telefonálni, hogy nekem évek óta nincs tévém és egyáltalán nem érdekel. Szomszédok és más is csodálkozik. Ennyire meglepő? Itthon csendben vagyok, de mióta van 2 macskám, bőven elég az, amit művelnek. 😃 Nagyon ritkán nézek meg filmet. Nem érdekel a valótlan világ. Néha videót nézek meg, olyat, ami érdekel vagy zenére edzek, de az ész nélküli pofázás nem nekem való ami a megadott csatornákon megy...
2019. febr. 19. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára másfél éve néztem tévét. Hátulról. Meg kellett szerelmem egyet.


Nem vagy vele egyedül, én se nézek tvt vagy hallgatok rádiót. Amit tudnom kell vagy érdemes, azt a netről/kollégáktól összeszedem, a reklámok meg a nyomorék műsorok meg már vagy 8 éve legalább nem kötnek le. Ami film érdekel, arra ott a net.

És már hallottam ezt a hozzáállást mástól is. Úgyhogy ne félj, nem vagy különleges.

2019. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol! Oké hogy szeretem az elektronikát, de azért nem ennyire xD. Az *szerelnem akart lenni. :D sorry
2019. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan vannak így, főleg ezen az oldalon. A legtöbb ember magából indul ki, megőrülnek egyedül, muszáj beszélniük valakihez, nincs rendes érdeklődési körük és kapcsolgatják a TV-t unalmukban, stb. ezért nem értik te hogyan vagy el jól.
2019. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem néztem 7éve valami érdekel gépen megkeresem vagy angolul v magyarul. Sajna már újságokat már nem érdemes olvasni.

Munka és suli a dolgom

Igazábol ennyi párom ugyan ez csak ő már stabilan melo és inkább játszunk együtt ha nem pénzköltős kedvtelést csinálunk az összebujáson kívül v főzünk

2019. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jó. Nem vagyok egyedül. Másokat nrm értek, hogy bírnak zajban élni.

Kivételesen megnéztem egy filmet. 😃

2019. febr. 19. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem lételemem a csend. Ha itthon vagyok, mindig csend van. Tv-m nincs, kb. 10 éve néztem utoljára, rádiót is vagy 8 éve nem hallgatok, a híreket nyomon követem a neten, kéthavonta nézek egy filmet. Ha zenét hallgatok, akkor klasszikust, mivel hangszeren játszom.

Lefáraszt a zaj, lárma, a hangos beszédű embereket is.

Rajtam is csodálkoznak, hogy lehet így élni?! Szerintem jól. :)

2019. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Én is elfáradok zajban. Úgy hívom, hogy zsong a fejem. Hiperaktív vagyok, szeretek menni ide - oda, főleg amióta van autóm, de estére nyugalmat szeretnék. Nem birnek társaságba ülni sokáig, ahol van háttér zaj, más emberek szövege. Hamar megunom a csavargast, ha túl sokat vagyok nyílt utcán, ahol hallom az autókat meg a zsivajt. Erdő jó, csak ne csobogjon mellettem a patak végig.😃 Ez más téma, de zaj, az zaj.
2019. febr. 19. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Te és a csend barátok vagytok, nem kell neked háttérzaj "az ész nélküli pofázás" ez fontos, ez visz el a csendtől. A csend nem hazudik, ott minden kiderül rólad, ezért kell mindig a háttérzaj "az ész nélküli pofázás" miközbe teszel-veszel.

Amikor kényelmetlen a csend, akkor kinyílna valami számodra, de gyorsan tv/rádió.

A ló túloldalára sem szabad esni, a teljes izoláció sem egészséges, az arányosságra kell töreketni, és naponta időt tölteni örökké létező részünkkel a csenddel.

2019. febr. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szoktam mondani, hogy annak kell háttér zaj, aki fél a saját gondolatától.
2019. febr. 20. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!