Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nárcisztikus személy mit...

Egy nárcisztikus személy mit tesz, ha rájön, hogy csak kihasználják?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálja le,hogy őt kihasználja valaki?
2019. febr. 20. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Kést ránt? :D
2019. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Erősen nárcisztikus vagyok, exem csak kihasznált, nagyon durván, nagyon undorítóan.

Összetörtem miatta. A szakítás annyira nem rázott meg, de az hogy kapcsolatunk csak egy rövidtávú haszonszerző(nem pénz) akció volt neki eléggé.

De jól jöttem ki belőle, mert utána megismerkedtem az asszonnyal akivel tökéletesen illünk egymáshoz, és imádjuk egymást.


Mondjuk nem olyan meglepő, mindig mindenből jól jövök ki.

2019. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nárcisztikus személyiségzavarban szenvedek, még nem kerültem ilyen szituációba. Nembis fogok a jellemem miatt. De az biztos, hogy dühöt éreznék! :)
2019. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Düh de elfojtja, nem biztos hogy örjöng.

De a bosszú részéről 100× lesz.

2019. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bosszú.....ezaz! én is akarok! :D
2019. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:
Bosszút a kicsinyes nem ember áll. A nárcisztikus hagyjay hogy megbüntesse a világegyetem az ellene elküvetett bűnöket, mert az az ellenségeinknek jár
2019. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki bárkit is kihasznál, megérdemli a legrosszabbat.
2019. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nárcisztikus folyamatosan azt hiszi hogy kihasználják, akkor is ha nem. Ez a legnagyobb hibájuk, innen indul a többi bajuk (vagyis, inkább a környezete szív, mert azt hiszi az elcseszett nárci hogy kihasználják, és folyamatosan bosszúhadjáratokat folytat.
2023. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!