Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ez? Miért csinálja...

Mit jelent ez? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban, akivel tavaly jobb volt a viszonyunk, beszélgettünk, szemeztunk stb.

De idén az osztály majdnem minden másik lányt néz meg inkább tőlük kér valamit pl tollat, közben meg én is ott vagyok és rám sem néz, mindig elveszi a fejét és nem is foglalkozik már egyáltalán velem.

Mi lehet az oka? Volt már veletek ilyen?



2019. febr. 20. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem eleve nem foglkozott senki. Nem tudsz mit csinálni vele.
2019. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy lehet, hogy tavaly te tetszettél neki, de már nem te tetszel neki, hanem más lányok.

Ez ilyen, nincs ebben semmi különös. Senkinek nem ugyanaz az ember tetszik egész gimi alatt.

Ha akarsz tőle valamit, hívd fel magadra a figyelmét, hátha.

2019. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy félénk és nem merte mutatni neked hogy tetszel neki, és te sem ezért letett rólad.
2019. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ja és volt már velem ilyen és én voltam a fiú.
2019. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Elég sok dolgot jelenthet. Attól is függ, hogy hány évesek vagytok, ha fiatalok (pl. általános felső), akkor lehet, hogy csak fél veled beszélni, mert bejössz neki, vagy valami ilyesmi. Vagy lehet, hogy már nem érdekled, de ha változtatni akarsz ezen, beszélj vele, nincs mit vesztened. Maximum hülyét csinálsz magadból pár hétre, aztán úgyis mindenki elfelejti.
2019. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!