Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ne magázhatnám egykori...

Miért ne magázhatnám egykori iskolatársamat?

Figyelt kérdés

Eleve nehezen lehet megismerni azt, akivel 26-27 éve (általános iskola „közepe”) nem találkoztunk, de mint felhívták rá a figyelmemet, egykori iskolatársam úgy kiakadt azon, hogy nem ismertem meg, hogy legalább húszszor le urvázott négy mondaton belül a FB-on. Ő is nő.


(Ezt az esetet félretéve, az illem szerint, ugye, akit egyszer tegeztünk, azt mindig tegezzük, amivel nem értek egyet, mert szerintem minden visszavonható.)


Egyébként is, az ég szerelmére, hát vadidegenek vagyunk egymás számára ennyi idő után, semmi közünk egymáshoz. („Imádom” a buszon hallgatni a „Ezer éve nem láttalak”-típusú beszélgetéseket: a mai világban csak azzal nem tartom a kapcsolatot, akivel szándékosan nem akarom.)


2019. febr. 20. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Jesszusom. Antiszociális vagy?
2019. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Magázhatod, nem tiltja meg senki, csak ne csodálkozz, ha hülyének néznek miatta.
2019. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
kecskekrém
2019. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok benne biztos, hogy elottem szolok jol ertettek a szituaciot. Szoval kerdezo nem ismerte meg a holgyet igy koszonesnel lemagazta majd kiderult regen iskolatarsak voltak. Ugye?

Hat szerintem a holgy magat minositi ha ezzel a kerdezot leszolta, mert nyilvan nem rosszindulatrol volt szo csak alap etiketrol.

Plusz en is lattam olyan volt evfolyamtarsamat aki minimum 20 evvel nez ki isosebbnek nalam ha nem ismernem meg en is akaratlanul lecsokolomoznam


Es vegul eleve magat minositette ha akarkit is akarmiert is le.urvazott neten raadasul. Ez csak egyszeruen tanulatlansagra vall

2019. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!