Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éltél már át csúnya szakítást?...

Éltél már át csúnya szakítást? Mennyi idő kellett hozzá, hogy feldolgozd ezt és újra kapcsolatba kezdj egy másik emberrel?

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csúnya volt a szakítás. Nagyon. Az exem bántani akart, sőt késsel akart leszúrni. Fenyegetőzött, hogy ha engem nem ölhet meg, akkor magát fogja, vagy majd bántja a családomat..

Ezek után hamar kiábrándultam... szakítás után kb 2 héttel jöttem össze a mostani párommal, ennek lassan 4 éve :)

N

2019. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legelső “barátom” 15 évesen volt, csak 2-3 hét volt az egész, de nagyon rosszul esett, hogy nyíltan csapta a szelet más lányoknak, majd egy faces üzenetben dobott. Nem nagy dolog így utólag nézve, de tinédzserként rettentően megbántva éreztem magam és majdnem egy év volt, mire túlléptem rajta.
2019. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt hozzá szerencsém, szakítás után még bő egy évig zaklatott is az ex. Rajta hamar túlléptem a viselkedése miatt, de a következő kapcsolatomra csak 5 évvel később került sor. Nem szoktam sose párt keresni, nem szoktam ezzel a céllal ismerkedni, az 5 év meg azért volt 5 év mert addig nem találkoztam senki olyannal, akiért megérte volna feladni a boldog egyedülálló életem.
2019. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Éltem már át, nem egyszer, a legutolsó volt nagyon fájdalmas, akiben azt hittem megbízhatok csúnyán átvert, megcsalt ... Utána kb fél évig nem volt senkim, de azóta is a bizalmam elszállt, nehéz újra bízni.

Most van valakim, de sokszor előjönnek a félelmeim. Próbálkozom , hogy ez ne legyen gond a kapcsolatunkban vele. Eddig minden rendben. De , azért ott van a félsz, hogy mi van ha ő se különb.:/ Nehéz dolog sajnos a bizalom, de meg kell próbálni a boldogságunk érdekében. Mert boldog akarok lenni. El kell felejteni a rosszat és helyet adni a szeretetnek.újra hinni, és szeretni így lenne érdemes élni.Mert szeretni és szeretve lenni a legjobb dolog a világon, de mire megtalálja az igaz , hű társát az ember addigra már belefárad mindenbe.. azért én bízom benne, hogy megtaláltam azt a valakit. akivel akár egy egész életen át szerethetjük egymást, de ezt az idő majd megmutatja.

Sok sikert az utadon, hogy megtaláld a boldogságod!

2019. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ex csunyán megalázott.

Nehezeb dolgoztam fel. Ejszaka alkoholizálva futottam erdőben pirkadatig meg ilyenek h kitomboljam magambol a hatalmas fájdalmat, mikozben egy haverja(aki az a sittrol ki sittre be rafinalt illegalisan kereskedo bandavezér kemeny macho) folyamatosan hivogatott, az exszel egyutt (konferencia beszelgetes egyszerre a kettovel)elkuldtem a francba mindkettőt, hogy latom "adjatok veszitek"egymas között a nőket, stb, elkoltoztem kb 300 km re munka miatt is, de még mindig hivott, mindig rácsaptam a telot, a masik helyen maganyos lettem, szivatott egy netes srac, papirugyintezni visszamentem, igy akkor az ex havernak végre beadtam a derekam annyiban csak hogy oke meghallgatom. Talalkoztunk. Pirkadatig mosta a fejem, könyörgött, hogy higgyek neki, ő nem olyan, az exem jo hülye volt h engem kidobott, aztan elkezdte nekem lehozni a csillagokat, járt hozzam 300 kmeket ill oda vissza 600-akat, szuleihez vitt, haverokhoz, mikor először lefeküdtem vele, szex után könnyekkel ismételgette hogy szeretlek szeretlek szeretlek.

Kb egy honap volt szakitas utan/az erdoben a részeg szaladgálásomtol szamitva összejönni a kövi sraccal.és igaza volt. Bizonyitott. Igazi Férfi.aztán megint lecsukták. Alig élte tul lelkileg.

De szép a sztori folytatása. De hosszu.


(Külföld es külföldi srácok a tema, nem cigok mielott azt hiszi barki)

2019. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*az exszel a csunya szakitas is megérne egy misét amugy, de az is hogy hogyan ismertem meg a haverját.

Komolyan néha nekem hianyzik már az a sablon normalis hetköznapi élet ami másoknak van

2019. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!