Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek ismeretlenül felkeltik az ember érdeklődését, míg mások nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez egyáltalán másokkal is elő szokott-e fordulni de velem már többször is megtörtént, hogy akár új munkahelyen/közösségben akár a buszon, bizonyos emberek elkezdenek érdekelni "vonzani".

Függetlenül attól, hogy jól néz-e ki vagy anélkül, hogy egy szót is váltanék vele.

Ha például olyan közegben történik ahol gyakran látom akkor ez az érdeklődés elég sokáig is elhúzodhat.

Ezt persze nem úgy értem, hogy akár hol járok valakit "kinézek magamnak", viszont néha előfordult már és nem tudom mi lehet rá a magyarázat.

Mitől függhet ez? Egyáltalán van rá magyarázat? Veletek előfordult már ilyen?



2019. febr. 21. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott hasonló lenni. Vagy a kinézete, vagy a mondatai alapján lesz valaki nagyon szimpi. Sokat számít az első 3 msp., mert akkor gyorsan lecsekkolja az agy a dolgokat.
2019. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy miért tartasz valakit szimpatikusnak. Ha már így vélekedsz róla, akkor mondd el neki, hogy miért tartod annak.
2019. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!