Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kedvelem, ha kínoznak?

Miért kedvelem, ha kínoznak?

Figyelt kérdés
Sokszor jut az az eszembe, hogy megengedném, hogy egy csaj, aki pl. karatét akar gyakorolni, rajtam gyakorolhasson nyugodtan, élesben. Szerintetek miért alakult ki ez bennem, és szerintetek mennyire normál érzés ez?

2019. febr. 21. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ez olyan, mint valaki nagyon szereti, ha megcsikizik, valaki imádja a vizeletét visszatartani hosszú ideig, stb. Mindenkinek vannak fétisei, amiről imád fantáziálni és megélni méginkább szereti.


Hogy miért alakult ki, nehéz megfogalmazni, lévén az életed ismeretlen előttem. De sokszor vagy gyermekkorban történt negatív incidensek előidézik (annyira rosszul élted meg és annyira lesokkolt, hogy egy idő után eltört benned valamit és már "pozitív" értelemben lett a mániád) vagy valami eset, amit élveztél... vagy szimplán ilyennek születtél.


Nincs ebben semmi szégyellnivaló, Te vagy amilyen, más meg mást szeret, senki sem egyforma. :)

2019. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Mintha én lennék:), totál ez az egyik vágyam:).

Én teljesen önbizalomhiányos vagyok, valódi "bocs, hogy élek" beállítottságú személy, pedig nagyon durva megaláztatás nem ért.

2019. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Nézd meg azt a filmet ami a WonderWoman írójáról szól. Hátha az ad valamit. Ne érdekeljen mi a normális, csak legyél jó az embertársaidhoz.
2019. febr. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!