Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretnek jobban...

A nők miért szeretnek jobban és többet olvasni, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek de ezt figyeltem meg.

Külön női regények is vannak szép számmal.

A könyvkiadók nagyrészt a nőket célozzák meg felnőttek közül.



2019. febr. 22. 09:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Melyik nőkre gondolsz? A mai 20-on éves csajokra, akik mennek lehajtott fejjel, mindenhol belebújva az okostelefonba, lehetőleg a fül is bedugva, kizárva a külvilágot teljesen. Tisztelet a kivételnek és persze a másik nemnél ugyanez. Ugyanannyira nem olvasnak ma már mint a férfiak.
2019. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

Téves premissza.

De ha már egy hasonló kaliberű bornírtságot akarnék mondani, akkor talán azért, mert a nőknek több idejük van olvasni, míg a férfiak dóóógoznak.

2019. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
Hah! Jót nevettem! Azokra a nőkre gondolsz, akik még a kötelező olvasmányt is inkább filmen nézik meg, vagy azokra, akik egész nap a fészbukot lesik? Több olyan nőt is ismerek, akik kb 1 könyvet sem olvastak el életükben.
2019. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
13%
majd ha ennek lesz valóság alapja, akkor talán a kérdésre is megéri válaszolni :)
2019. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Khmm kérdezz meg egy könyvest, könyvkiadót és akkor majd tájékozottabb leszel az eladást tekintve pl.


Milyen célközönségek a fajsúlyosabbak.

2019. febr. 22. 09:57
 6/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk 30-tól felfelé de a 40-eseknél már egyértelmű sőt ha tovább megyünk.
2019. febr. 22. 09:58
 7/30 anonim ***** válasza:
13%

attól, mert valaki vesz könyvet még nem biztos, hogy ő maga olvassa el


meg legtöbbet már be se mennek a boltba hanem neten rendelik, szóval bukott az elméleted

2019. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

mondjuk én 25F létemre tényleg nem sok könyvet olvasok, az 5 szeretetnyelvről olvastam könyveket, de mellette legtöbbet szakmai könyveket olvasok főleg PDF-ben


netről letöltöm, vagy neten rendelem, ha valami fontos

2019. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
Általánosítani mindig lehet, de az olvasási szokások teljesen függetlenek a nemtől. Belebeszélni persze mindenbe bele lehet a gendert is...
2019. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 dq ***** válasza:
68%

#9:


Pedig most te általánosítottál.

[link]

2019. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!