Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tisztaságmániások! Sorolnátok...

Tisztaságmániások! Sorolnátok párat az "agybajaitok" közül?

Figyelt kérdés
Mire vagytok nagyon allergiásak!?
2019. febr. 22. 21:31
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Magukat nem tisztaságmániásnak vallók is írhatnak,hogy mivel lehet őket kihozni a komfortzónájukból...
2019. febr. 22. 21:32
 2/23 A kérdező kommentje:
Pl én hallottam olyan emberről aki két nap egymás után nem alszik ugyanabban az ágyneműben.
2019. febr. 22. 21:32
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én addig mosom a tányért, amíg nem prüccög. Különben még zsíros egy kicsit.

A mosogató szivacsom mellet van egy öblögető szivacsom is.

Én a tojást is fertőtlenítem, bár ezt sokan ellenzik, mert bekerülhet a pórusokon a vegyszer. Néha lekenem alkoholos kézfertőtlenítő géllel a bevásárló kocsi fogantyúját.

Saját tollat használok, mert a gyógyszertárban kitett tollak tele vannak körömgombával. A vonaton nem fogok meg semmit, ami nem az enyém. Ha meg kell fognom a kilincset, fertőtlenítem a kezemet.

2019. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Utcai ruhával az ágyba...

Megnyalja valaki megmosás nélkül a kezét....

2019. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tisztaságmániás, de vannak dolgaim az igaz. Sokat mosok kezet, és mindig szabályosan. Hazamegyek kézmosás, de csak miután az utcai cuccokhoz már nem kell hozzáérnem. Vagy ha mondjuk bekötöm a cipőfűzőm de ennék egy cukorkát akkor megint kézmosás, akkor is ha előtte már egyszer megmostam. Több ilyen van ezért tényleg gyakran kell. Nem annyira a környezetem zavar, pl. simán leülök lépcsőre, padra bárhol, hanem hogy konkrétan a bőröm ne érintkezzen semmivel és senkivel. Kézfogás után is legszívesebben egyből mennék kezet mosni, nem megyek de végig tudom, hogy most a kezem "koszos" marad ameddig meg nem mosom, és még csak nem is tudatosan de ilyenkor figyelek arra hogy ne érjek az arcomhoz, ne dörzsöljem meg a szemem meg ilyenek.
2019. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem én, hanem exem anyukája volt rendmániás. Pl. naponta többször végigtolta a szőnyegsöprűt a szőnyegen, hogy a szálak egy irányba álljanak, ne látszódjon, hogy mászkáltunk rajta.


Bár én nem vagyok tisztaságmániás, de pl naponta többször áttöltöm a konyhapultot, ebédlőasztalt és a főzőlapot, akkor is, ha nen főztem rajta semmit.

2019. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja, és amit utálok, ha a párom nem dobja ki egyből a kiürült pl tejesdobozt, vagy elviszi az asztalról a tányért a pultra, de a mosogatógépbe már nem teszi bele.
2019. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagywc után muszáj megmosnom a fenekemet, akkor érzem magam tisztának.


Péksütit boltaban csak kesztyűben veszek el, azt is leghátsót, amihez talán nem nyúltak annyian.


Itthon rögtön kézmosás, és attól érezem magam tisztának. Hiába mosom meg valahol, ahol még a kilincset is kerülöm utána, nem itthon nem érzem tisztának.


Szóval ez tisztaságmánia, nem rendmánia, arra gondoltál?

2019. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én minden szarás után megmosom a fenekemet a fürdőkádnál.Meg,ha otthon vagyok,akkor pisálás után is megmosom a péniszemet a csapnál szappannal.De orrfújás után is szeretek kezet mosni.A tüsszentést vissza szoktam tartani,mert nem akarok beledzsuvázni a kezembe.Ha itthon vagyok,akkor meg a mosdóba tüsszentek,vagy ki az ablakon.

A szobámat heti 2x takarítom.

2019. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem vagyok rendmániás,a szobámban elég rendetlenség van.De a tisztaság az nagyon fontos.Nem bírom elviselni,ha poros az asztal.

Utolsó voltam.

2019. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!