Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ismert emberek miért...

A magyar ismert emberek miért titkolják ha dohányoznak?

Figyelt kérdés
Kb senkiről nincs egyetlen dohányzós kép sem, még lesifotó sem. Azt viszont nehezen hiszem el, hogy senki nem cigizik. Miért titkolják el?
2019. febr. 22. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem titkolja el, csak a kutya nem kiváncsi hogy mit szívnak éppen
2019. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyurcsány pl. cigizik.
2019. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az újságok nem szívesen jelentetnek meg olyan képet, amin valaki dohányzik, mert már nem divatos.

Ez nem az ismert embereken múlik, hanem azokon, akik abból élnek, hogy őket fotózzák meg kamu-interjúkat és kamu-híreket írnak róluk.

Te dohányzol? Nem látni rólad ilyen képet. - Dehát ugye nem azért, mert titkolod. Itt nincsenek képek. :) Ennyire egyszerű.

2019. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amióta nem lehet dohányterméket reklámozni, gondolom dohányzós képet sem túlságosan szerencsés megjelentetni újságokban.
2019. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Politikában a protokoll része, hogy evő és dohányzó embert nem fotózhatnak.
2019. febr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. :)

Nem, én soha életemben nem dohányztam. Csak kíváncsiság volt.

2019. febr. 23. 09:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Újságíró voltam. Nem lehet dohányzós képet lehozni. Ha valaki dohányzik, ki kell retusálni a kezéből.
2019. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ez stockfotókra is igaz (pénzért vehető képek,amiket bármilyen illusztrációként felhasználhatsz).
2019. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most láttam instastoryban,Kucsera és Kulcsàr Edina párja is dohányzott. Érdekes. A nagy sportemberek.

Múltkor Vajna Timi rakta ki storyban hogy futott, és kiírta, hogy abba kéne hagyni a dohányzást.

Rákóczi Feri is cigizik.

2019. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Till Attila és Majka is cigiznek.
2019. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!