Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak! Nektek milyen...

Fiúk/férfiak! Nektek milyen külső ÉS belső tulajdonságoktól lesz egy lány átlagos, és milyenektől "csúnyácska"?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A külső nekem kevésbé számít, nem zavar, ha valakin látható túlsúly vagy szépséghiba van, az viszont zavar, ha egy tonna vakolat van rajta - a visszafogott smink még nem zavar. Belső tulajdonságok közül az zavar, ha valaki bunkó, hisztizik, nem örül annak ami van, hanem akar, nem lehet vele őszintén, komoly dolgokról beszélgetni.
2019. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Itt elmagyarázza mitől vonzó egy női arc stb: [link]
2019. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vree ***** válasza:
64%

Ezt nehéz leírni, amit előző linkelt az egy egész jó lista, hogy mitől lesz arányos, “szabályos” egy arc. Hobbiművészként természetesen én is tudom, hogy egyes arányok, illetve bőrállag és szín jobban sugall egészséget, fiatalságot. De ezen nem lehet segíteni (sminkeléssel esetleg, de annak is le kell kerülnie valamikor, hál istennek nálunk nagyobb divatba saját arc), ami az egyéntől elvárható az a rendes kondi és higénia, ha ez megvan akkor automatikusan vonzó vagy. (Amúgy én sem vagyok testépítő alkat, de igyekszem a tőlem telhető fittséget fenntartani. Amúgy a fittség a mozgáson is látszik, akárhogy nézz is ki amúgy.)

A belső tulajdonság megint egy olyan, hogy személyes ízlés. Az emberek azokat kedvelik, akik hasonlítanak hozzájuk belső értékrendben (ne gondold, hogy ami neked helyes, az “abszolút”!), akivé válni szeretnének, illetve akiktől többet tudnak kapni, mint adni.


Én teljesen őszinte leszek, nekem nem bejövős a magyar átlag szépségideál, a nagy fekete szemöldökű, hosszú, csontos állú arc, és hosszú sötét haj, amit sok magyar lány hordoz a génjeiben és sok magyar srác láthatóan megőrül érte. Lehet amúgy, hogy ez öregséget sugalló vonásokra reagálás, ezen még nem gondolkodtam. :) Mindenesetre nekem kedvesebbek a változatosabb alkatok (állítólag magas férfiak vonzódnak az alacsonyabb lányokhoz?), kicsit kerekítettebb arcformák, lazább stílusok. Személyes ízlés, de kedvelem a “deszkább”, kamaszosan túl hosszú lányokat?


De amúgy ez a világ legbanálisabb, legnyitottabb kérdése. Fiúk, milyen külső/belső tulajdonságra buktok? Nyilván, hogy ahány ezer ember, annyi ezer válasz. Reménytelen, hogy ebből bármi infót kapj, mert se hely, se elég nagy reprezentatív minta nincs.

Egyébként sem vagyok olyan sekélyes, hogy valami ideált építsek, hogy azt mondjam, az én barátnőm csak 42es lábméret és 2xes árnyalatú lenszőke lehet. :D Sokszor látok olyan embert, akinek van egy stílusa, tökmindegy milyen elemekből rakta össze. Ilyenkor az ember arra gondol, hogy igen, ez érdekes. Sokszor olyan ember, aki baromira nem felel meg semmilyen átlag ideálnak. Szerintem csak dolgozz azon, hogy összeszedettnek tűnj, hogy a viselt darabok, viselkedés, gondolkodás, alkat, ne “üssék” egymást, ha harmónia van és van egy együttes stílus, sugallt személyiség, akkor az már egy karakteres kinézet. Kevésbé érdekes, hogy mi passzol hozzád, mint hogy azon belül összeszedett legyen.


Belső, nyilván azzal tudsz együtt lenni, akivel hasonlóak a hosszú távú célok, elvárások, érdeklődések, képességek, szexuális szokások. Még ha kedvelsz is valakit, nem biztos, hogy tudtok egymással párban is működni. De ez megint olyan, hogy emberfüggő, alapvetően nem tudhatod, hogy tetszel-e valakinek, amíg nem találkoztok. Lehetetlen megjósolni, hogy a te összhatásod találkozik-e véletlenül az ő kedveléseivel. Van aki pont a gyengeségeivel vonz be valakit, ezt tényleg lehetetlen megmondani.

Inkább arra gndolj, hogy: te tisztelnél-e egy olyan embert, aki szeret egy olyan embert, mint aki most te vagy?

Mondjuk ez is trükkös, mert lehet, hogy sok mindenben alulértékeled magadat, és ha magadnak akarsz tetszeni, attól még nem tetszel másoknak, de mégis, megpróbálni azzá lenni, akivel te magad szívesen lógnál, a legjobb stratégia.

2019. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szépséget nem tartom matematikának (mint pl a tisztelt kettes), az inkább üres esztétika, önmagában se szép ,se csúnya. hanem mint kb az üres papírlap, amire festeni lehet.


És ha már festés: a vakolatot én se szeretem, de szolidan nem baj. Épp így a testékszerek.


A belső kisugárzást érzem a külsőn is. De meg kell mondjam, számomra a molett alkat nem jön be. Akkor se, ha szép a lelke és kisugároz, mert ez esetben jó barátság alakulhat ki a hölgy és köztem, de szex nem. A szex mégis csak testiség alapvetően és elsősorban...


Külsőre rengetegféle tetszik. Szinte csak a molett nem tetszik, meg a nagyon torz arc, test nem tetszik, azon kívül szinte minden - csak hát legyen hozzá olyan lelki kisugárzása, amivel hasonló hullámhosszon vagyok.


Külsőre pl elsősorban a viszonylag nagy és formás fenék tetszik, közepes, vagy kicsi, de formás cicikkel.


Arcra meg tényleg szinte bármi, csak üljön ki az arcon és szemem olyan lélek, akivel hasonló a rezgésem. Lehet szőke, barna, fekete haj-szem, nekem mindegy, nem ezen múlik. De talán a sötét szemek bejövősebbek.


Arcra főleg a távol-keleti tetszik leginkább, testalkatra meg nincs kifejezett "genetika", ami vonz.


Lelkiek:

na ezen bukik az egész.

Jóindulat legyen.

Ilyet még nem találtam, csak aki foglalt volt, vagy messze lakott tőlem.


(Írhatnék lelki ideált, de nem vagyok válogatós ebben se. Legyen -a jóindulat mellett- anyának való, szeresse a gyerekeket, mert ha gyereket vállalunk, döntő. Törekedjen emiatt is egészséges életmódra. Legyen gyengéd, de ne legyen "töketlen" és ostoba, ne vesszen el a világban mint "anyuci kicsi lánya", mármint a nő! Mindegy h okos, vagy kevésbé és hogy milyen vonatkozásban, de ne legyen buta, mint a föld.)

2019. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Folytatom:

az imént a nekem tetsző nőkről írtam, meg a nem tetszőkről. A kérdésedre vonatkozóan kikövetkeztethető, hogy ami nálam e két véglet között van, nálam kb az az átlagos nő - mert hogy erről is szól a kérdésed.

2019. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én teljesen őszinte leszek, nekem nem bejövős a magyar átlag szépségideál, a nagy fekete szemöldökű, hosszú, csontos állú arc, és hosszú sötét haj, amit sok magyar lány hordoz a génjeiben"


Ne haragudj meg érte, de hadd korrigáljam a tévhitedet. Te nem a magyar génről írtál, hanem a bajorról, akivel tele van a Dunántúl. (Stílszerűen Dunát lehet rekeszteni velük...)


A magyar gén eurázsiai, már legalább másfél éve dr Török Tibor és dr Neparáczki Endre genetikusok az ezer éves magyar sírokban talált ősök genetikai vizsgálatából is megállapította.


De ettől függetlenül mindig is tudtuk mi székely magyarok (az őseink is), hogy


barna haj - barna szem, lágy ovális arc


ez a tipikus magyar külső.


Ellenben te a bajorról írtál "mint magyar..." állampolgárok.


Csak a pontosság kedvéért. Köszönöm a kedves figyelmet.


(Ja és a wikipédia felejtős, történelmi kérdésekben. Kiforgatták dr Neparáczki eredményeit a finnugorista "hab-zsi-burg" dogmatikus akadémikusok.)

2019. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!