Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fekete emberek is érzik...

A fekete emberek is érzik rajtunk azt a bizonyos más illatot?

Figyelt kérdés

Ugye minden ember típusnak van egy jellegzetes illata.

Erezzuk a negerek mas illatat.

Akkor ok is ereznek rajtunk valamit teljesen tiszta állapotunkban is ?

Budos lehet ez nekik?


2019. febr. 24. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha valaki higiénikus és tiszta nem hiszem,hogy nagyon lehet érezni rajta testszagot.
2019. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

*Szaguk!

Az csak nekik van.

2019. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan mint ha teszel magadra parfümöt, 5 perc után semmit nem érzel, mert már megszoktad azt az illatot.

Sokszor tennél meg magadra mert nem erzed, de mások érzik ezt ez már sok. Nem mondanám sem szagnak , sem peddig kellemes illatnak, van egy szokatlan test / ?? ./

Külföldön dolgozom és vannak fekete bőrű munkatársaim is.

F.

2019. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is érzem, szerintem is jellegzetes ember illat (nem negatív értelemben vett szag, mert ez egyeseket sérthet)...

mint ahogy a fehérembereknél is vannak típus szagok. Akik erre érzékenyek felismerik. Aki làtta màr a Parfüm című filmet, kb sejtheti miről van szó.

Én pl parfüm boltban nem bírok meglenni mert rosszul leszek nő létemre, visszafogott lélekzettel átsétálok ha muszáj, van aki ott sincs rosszul, az tuti nem érzi ezeket a nüansznyi különbségeket.

2019. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!