Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a halála után terjeszten...

Miért a halála után terjesztenek valótlanságokat Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés

Szerintem már ez az egész gusztustalan. Érdekes,hogy most "derülnek" ki a dolgok. Miért nem lehetett akkor a szemébe hazudni?

Nyilván, most pénz van benne mert most jön ki az a 4 órás dokomentum film.

De így embert bemocskolni nagyon nagy gec@ség.



2019. febr. 24. 14:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést! Halála után is , mert tudom,hogy amíg élt voltak ezek a pedofil vádak, csak ezeknek a száma megsokszorozodott
2019. febr. 24. 14:08
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Azért mert akkor nagyom befolyásos ember volt és mindent letagadt volna. Illetve simán felbérelt volna embereket és megölte volna azt az embert aki ezt mondja.
2019. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Mert életében lefizette a bírókat, az áldozatokat (rendre vonták vissza a vallomásokat olvass utána) és mindenkit aki csak a gyanú halvány közelébe került. Mostmár nem tudja lefizetni őket és szép lassan kiderül az igazság. És ez néha fájdalmas tud lenni.
2019. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Na de ha tényleg most derültek ki dolgok? Már nem tudják amiatt feltámasztani, hogy a szemébe mondhassák. Persze a 4 órás dokumentumfilm nyilván csak a bevételről szól. Mint ahogy sok más dolog is. Ilyen a világ.
2019. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Életében is mocskolták. Az emberek egyszerűen nem bírják elviselni, ha valaki tehetséges és sikeres.
2019. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Gusztustalan, nem kéne rugdosni a halott oroszlánt, ahogy mondani szokták. Megvédeni úgysem tudja magát, meg és, bármi derül ki, akkor mi változik? Én szerettem a munkásságát, és szeretni fogom ezután is, az egyik legnagyobb popsztár volt. Függetlenül attól, hogy elkövetett-e bármilyen pedofil bűncselekményt / szerintem nem /.

Életében is rengeteg pletyka keringett róla, több, mint bármelyik másik sztárról, ebben biztos vagyok. Simán megtöltenének csak a híresztelések, vádak több száz oldalt.

2019. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Életében is folyt ellene eljárás, csak bizonyíték hiányában ejtették a vádat.

Szóval nem, nem csak halálat után mocskolják.

2019. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Akit tényleg érdekel, hogy mi is folyik MJ halála után, itt elolvashatja a tényeket.

[link]


illetve itt a korábbi ügyeket is:

[link]

2019. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Mit, azt hogy pedofil volt? Mert az volt!

Akkoriban bontakozott ez a teljesen új "Jackó-s" édesmézes childrenboys-os girls pop stílus és senki sem gondolt rá hogy ez a beteg elméjű szexuálisan is vonzódik a gyerkőcökhöz.

2019. márc. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
De okos itt néhány 17 éves csíra, akik a blikk-ből tájékozódnak. A jelenlegi vádlói mellette tanúskodtak anno, ráadásul akkor MJ kb. csődközelben volt, szóval nem azért tették, mert féltek tőle, egyszerűen csak a média közelében voltak, ami pénzt hozott nekik. A pénz most nyilvánvalóan elfogyott, és mivel az Amerikában amúgy büntetendő hamis tanúzás is elévült, ezért előálltak ezzel a "kedves" kis sztorival, amivel csak az a baj, hogy totálisan szavahihetetlen emberek adják elő, kizárólag pénzszerzés céljából. Eleve MJ pedofil vádjai is egy hamis vádon alapultak, ez később ki is derült, maga az állítólagos "sértett" vallotta be, hogy az apja találta ki. Ezek tények, nem pedig homályos handabandák, amit most ez a két szemét a HBO-val karonfogva előad. Előbb, vagy utóbb le fognak bukni a hazugságukkal, ebben biztos vagyok, és akkor megy velük a HBO is a levesbe. Utána már kétszer is meggondolják mások, hogy érdemes-e némi apróért egy 10 éve halott ember emlékét meggyalázni.
2019. márc. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!