Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok, akik 20-25 évesek...

Fiatalok, akik 20-25 évesek ti hol tartattok az életben?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok, és szinte sehol...
2019. febr. 24. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem egészen a kérdésre válaszolok (ha baj, akkor bocsi), de nekem ezek a kitűzéseim vannak 25 éves koromra:

- jogsi (még idén)

- angol felsőfokú, francia középfokú nyelvvizsga (előbbit még idén)

- elvégezni a nekem megfelelő szakot valamelyik álom egyetemen

- saját autó

- saját lakás (ne adj' isten kertes ház)

- jól fizető állás, amit szeretek is

- utazás elég sok helyre

- pár extrém dolog (nem drog, vagy más káros szerek) átélése

- nem lenne rossz, ha addigra már lenne egy stabil párkapcsolatom, de persze, ez nem csak rajtam múlik

18/L

2019. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
nyelvvizsga, jogsi, programozóként dolgozom, gitározok és énekelek szabadidőmben, van egy szép barátnőm
2019. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Jogsi, főiskola, panellakás hitelre, munkahely.
2019. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Én tavaly diploma + ezt kiegészítő OKJ-k, jogsi, adatrögzítő munka, pénzt csak kínok árán tudtam félretenni, de egy bizonyos egészségügyi-szerű dolog el is vitte.

Lakást örököltem nagyszülőktől, de élhetetlen helyen van. Nyilván hálás vagyok meg örülök, de feladatot is ad, hogy adjam majd el...


Nagyrészt sehol se tartottam 24-25 évesen és most, 26 évesen se.

2019. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Két diploma, két nyelvvizsga, egészjól fizető állás, albérlet Budapesten (már eredményként fogom fel, hogy egyáltalán találtam :D ).


Saját lakásom a büdös életbe nem lesz, kocsit vehetnék most, de igazából sajnálnám rá a pénzt, annyi pluszt nem adna az életemhez.

2019. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
20 vagyok, jelenleg OKJ-n tanulok, szeptemberben fősulira szeretnék menni. Van jogsim (B és C kategória), egy alapfokú nyelvvizsgám (középfokút is szeretnék nemsokára csinálni), illetve elkezdtem autóra gyűjteni, ami nagy segítség lenne a főiskolához ( az egyik kinézett főiskola 120, a másik 90 km-re van, könnyebb lenne autóval menni, mint buszozni/vonatozni). Nyáron elmegyek dolgozni, lehet a tavalyi helyemre furgonozni. 20/F
2019. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ti hozzám képest nagyon sok mindent elértettek már. Én szinte semmit!
2019. febr. 24. 16:22
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

-érettségi

-technikusi bizonyítvány

-jogosítvány 4 kategóriából

-stabil munkahely

-2 mikulás félretéve (házra & motorra gyűjtök)

-2 autó

-külföldi nyaralások

-párkapcsolat terén viszont egy nagy nulla az eredményem. Leginkább egy barátnő hiányzik az életemből.


30 éves koromig szeretnék egy saját házat és családot.


25f

2019. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

25 éves vagyok

Érettségi után dolgoztam, szóval 3 év munkaviszonyom van.

Jelenleg egyetemre járok, ez lesz az első diplomám.

5 idegen nyelven beszélek folyékonyan, ebből kettőből van hivatalosan is nyelvvizsgám.

Jogosítványom nincs, nem is szeretnék.

Lakásom nincs, mivel külföldön élek, nem is készülök venni. (Örökölni otthon fogok, de remélem, még nagyon nagyon soká.)

Tartós párkapcsolatban élek 6 éve.

2019. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem semmi milyen sokan mennyire jól állnak a korukhoz képest :). Én 21 vagyok, egyetemre járok. Egy középfokú angol nyelvvizsgám van és egy B-s jogsim. Csóró vagyok nagyon, nyáron dolgozni fogok mert fogszabályzót szeretnék és "megígértem magamnak", hogy össze is fog jönni. :D
2019. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!