Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszió és szorongás. Hogy...

Depresszió és szorongás. Hogy vidithatnám fel magam?

Figyelt kérdés
Múltkor ráirtam bátyámra, hogy mi újság és azt irta, hogy hülye ringyó vagyok. Nem értem miért irigykedik, hogy elköltöztem otthonról rengeteget dolgozok és tanulok egyetemen, nem érdemelném meg ezt a jelzőt. Azóta rám jött a szorongás és a depresszió. :/
2019. febr. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Hátha ilyentől rádjön a szorongás akkor komoly lelki bajod lehet.


Sokan leszolják de pénzbe nem kerul, bajid nem lesz tőle, nézz utána az agykontrollnak.

Letoltod a telora es hallgatod minfen reggel este.

Egy kicsit helyrerakja a lekivilagod.

2019. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából frontin leszókóban vagyok igy szerintem érzékenyebb vagyok. :)
2019. febr. 25. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a konditeremben szerzem vissza a jó kedvemet és kicsi önbizalmamat.


Otthon olyan szinten nincs nyugalmam, hogy kb a fürdő szobában érzem a legjobban magamat.


Egyetemen az antiszociális viselkedésem miatt sokan elkezdek basztatni, sőt még azt is hitték meleg vagyok.


Szóval nincsenek nagyon barátaim, csak pár ember akivel beszélek facebookon, stb...


Egyedül a testmozgás segített. Meg a küzdő sport, valahogy önbizalmat ad hogy kitudok ütni valaki ha nagyon felhúzna.

2019. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járj emberek közé, szórakozz, olvasgass, játsszál PC-n, konzolon, a lényeg, hogy ne legyen időd " agyalni ".
2019. febr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!