Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért voltam mindig is ennyire...

Miért voltam mindig is ennyire elérzékenyülős típus? Idegesítő már.

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és ez egész kiskoromtól kezdve jelen van. Például most út közben ment egy zene a rádióban, és "megfogott", mert hát mindig megérzem hogyha egy zenének van mögöttes tartalma. Megnéztem shazamról hogy mi a címe, megnéztem az eredeti klipjét félreállva és elkezdtem bőgni. Itt inkább a klippen. Ez az a zene:

https://www.youtube.com/watch?v=hEdvvTF5js4


5éve a ballagásomon is végig sírtam, mondjuk mellettem egy másik lány is, és ő jobban . :D


Vannak még olyan zenék amik képesek rám ilyen hatással lenni, pl Lana Del Rey bizonyos zenéi de ahhoz nagyon olyan hangulatban is kell hogy legyek, meg a River flows of you.


Meg a titanic két hete kb ment a tvben és azt is egyszer nem bírtam ki anélkül hogy ne bőgjek a zenéjén. Hogyha le lenne halkítva akkor nem hatna meg, de annak meg a zenéje nagyon "olyan".

Természetesen mások előtt ezt titkolom, valahogy visszafogom magam, vagy félrevonulok, mert a környezetem elég egy hideg fruskának láthat, többek között ezért is zavar ez ennyire. Az emberi viselkedésről is rögtön azonnal megérzem hogy az adott ember hogyan viszonyul hozzám, ha egy kicsit már megváltozik 1 illető viselkedése bármilyen irányba, kb. mint egy antenna, olyan pontosan érzem. :D

Vagy csak magas lenne az érzelmi intelligenciám?


(Idióta válaszokat nem kérek amúgy, hogyha olyat akarsz írni már lapozhatsz is tovább).



2019. febr. 26. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak (zenék,amitől elsiróm magamat tehát ez nórmális)-akinek van lelke és érzése." De azon kivűl nem az érzelmi eleganciád miatt sirod el magad,Hanem Pl:egy filmen,(Titanik)-azon szerintem kevés ember van aki nem sajnálta az embereket,Vagy nem sirta el magát. Tehát szomóru film). Ha zeném sirod el magadat,lehet hogy emlékeztet valamire.
2019. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen elegancia? :D Amúgy oké, értem kb amit mondani akarsz..
2019. febr. 26. 11:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Tegnap egy utcazenész pont a Titanic zenéjét adta elő és megkönnyeztem. Kapott is tőlem egy 4 jegyű összeget érte, mert ennyire mélyen azért kevesen hatnak rám. Ez tök normális dolog és engem nem zavar, főleg hogy én is ilyen vagyok. Az esküvőmet is végig könnyeztem, de a párom is. Átérzed a dolgokat, a dolgok mondanivalóját, ami inkább pozitív.
2019. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2019. febr. 26. 11:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló az érzelmi intelligenciára gondolt csak lehet hogy elirta
2019. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem nagyon szeretem a megható dolgokat, filmben a Death Note-ot és az Ezelt (jó mondjuk abban van egy-két megható jelenet azt meg kell hagyni, de inkább csupa akció), zenében meg sima edm, trance... Nem szeretek keseregni, de ha bejön egy olyan zene akkor sokszor sikerül.
2019. febr. 26. 11:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi probléma, miért is lenne? Én férfibe vagyok kb. ugyanez. Igaz másféleképpen. Nagy film fanatikus vagyok, és igencsak sokszor kell küszködnöm a könnyeimmel 1-1 film nézése közben. Meg spontán elkap a negatív, szomorkás hangulat és már be is könnyezik a szemem. De mondok jobbat, ha egy állásinterjún, vagy idegen emberekkel kell beszélgetnem tök véletlenszerű dolgokról, simán könnybe lábad a szemem, és rohadtul zavar. Tavaly voltam Japánban, és rohadtul befogadóak az emberek. Itthon kész vagyok attól, hogy mennyire elhidegültek egymástól, és már ismerkedni sem lehet, ott meg lazán egy étterembe, szórakozóhelyen, turisztikai látványosság körül szóba elegyednek veled. Sokszor kellett visszatartanom a sírást, mert nem kicsit meghatódtam, hogy így is lehet élni. Amúgy nem hinném, hogy már megtudok változni, úgyhogy el kell fogadnom magam.

Nőként neked meg pláne nem kéne ezzel foglalkoznod. Amúgy ez nálam is megvan, hogy azonnal észre veszem ha egy ember másképp viszonyul hozzám, vagy egyáltalán mit gondol rólam. Nem vagy véletlen vízöntő? :D

2019. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De vízöntő vagyok. :D (Mondjuk már arról is írtam ki kérdést)..
2019. febr. 26. 11:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, akkor eltaláltam. :D Én is az vagyok, és valahogy az összes vízöntő akivel életem során összehozott a sors mind ilyen. Igazi álmodozó típus, ami az én esetemben nagyon rosszul is el tud sülni...
2019. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Inkább a halak olyan. Hát a én az életben nem látszom olyannak, viszont belül olyan vagyok de csak kb. én ismerem azt az oldalamat, mert senkinek sem mutatom.
2019. febr. 26. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!