Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek 23 évesen max.15-...

Miért néznek 23 évesen max.15-nek?

Figyelt kérdés

Pedig a képeket megnézve már nincs babaarcom, oké úgy öltözöm, mimt egy 18 éves... Meg jó alakom van, elég nőies, 14 évesen deszka voltam...


De mindenhol, amikor mondom, hogy mennyi vagyok, elképedenek... A városban rendszeresen megállítanak, hogy miért nem vagyok suliban...

A dohánybolt vagy alkohol vasárlás meg katasztrófa... Szerintem az igazolvány ellenére sem akarnak hinni nekem, plusz nekem ez az igazoltatás nekem gyanús,hogy nem lehetene, hogy több igazolványt is elkérnek....


Plusz,ma jövök a fogorvostól, egy nő megállít, hogy "na mi van kislány, berúgtál suli helyett". What? Mert kicsit lassan mentem, meg régen csipőficamos voltam, de csak szimplán fáradt voltam... Erre azt mondja, hogy úgyegyek mint egy részeg, 14 évesen nem kellene piálni...


2019. febr. 26. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit játssz rá. Öltözz úgy, mint egy 25 éves, aki már komoly munkakörben dolgozik. Akkor nem fognak 15-nek gondolni.

Egy-két évtized múlva jól fog ez jönni ez az adottságod. 30 évesen is még tininek fognak gondolni, 40 évesen is huszonévesnek. Akkor már nem kell idősebbnek tettetned magad. Hacsak nem zavarni fog, hogy fiatal srácok bepróbálkoznak :-)

Ismerem az érzést, csak férfi oldalról. Egyetemista koromban néha általános iskolásnak gondoltak...

2019. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Hány cm magas vagy?
2019. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Tőlem 25 évesen is kérték a személyit a boltban. Nincs ezzel semmi baj, te ilyen vagy, így vagy szép.
2019. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
170 cm
2019. febr. 26. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az elsővel, csak én a női oldalon.

Mindig fiatalabbnak néztek. Mindig. Pedig semmi babaarc, sőt nagy cicik, kerek popsi van.

Most negyvenesként is rámstartolnak a fiatalabbak.

Kesz röhej, bár tény hogy a korosztályom női nagyon lelekottak.

2019. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz képet esetleg? Így nehéz lenne rá válaszolni hogy vajon mit rontasz el
2019. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze...


Én nem "rontok el" semmit, viszonylag felnőttesen öltözködöm, de nem vagyok abban az élet helyzetben, hogy kiskosztümben járjak, valószínű ez lehet az oka amúgy...

2019. febr. 26. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Jesszusom... mi köze van ahhoz, hogy mit csinálsz? Ítélkezős szatyor...

Nincs joga "nevelni" téged, pláne így alaptalanul

2019. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is elképedtem, először azt hittem nem is nekem beszél, egyáltalán nem tűntem "részegnek". Utána azt mondja, "én nagymama vagyok, ezért tessék szépen menni".
2019. febr. 26. 15:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Naegvan miért mentem "részegen", kijött rajtam az influenza... Reggel csak kicsot fáradt volta, mmost az 40 fokos a lázam.
2019. febr. 27. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!