Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha így érzek?

Normális, ha így érzek?

Figyelt kérdés

Sajnos gyerekkorom óta gondok vannak az egészségemmel több téren is, hol jobb, hol rosszabb, pechemre, most megint rosszabb. Már napi jelleggel rossz a hangulatom a gondolattól, hogy megint orvosi rendelőket kell majd körbetelefonálnom, eredményekre várni, aggódni...

Emiatt néha már konkrétan élni sincs kedvem, és nem motivál semmi.

Még egyetemre járok, de a többi korombeli lánnyal ellentétben nem érdekel a vásárolgatás, a sminkek, a ruhák, meg úgy semmi. Egyfolytában úgy érzem, hogy ha meg is venném magamnak azt a ruhát nyárra, ami kivételesen megtetszett, lehet, már nem lesz alkalmam felvenni.

Ugyanígy minden mással. Nem látom magam sehol nemhogy 10-20, de 2-3 év múlva sem, mert mi van, ha addig már nem élek.

Nem tudom lelkesen tervezni a nyaralást se, mert mindig az jár a fejemben, hogy mi van, ha nekem az már nem lesz.


Hogy tudnék nyugodtabb lenni a mindennapokban?


Huszonéves L


2019. febr. 27. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Megértem hogy így érzel, orvosról orvosra járni nem kellemes, sőt borzasztó. De pont a te érdekedben kell, hogy holnap is felébredj, legyen miért tanulnod, el tudj menni nyaralni. Nem tudom mi a baj, ha van kedved írj és beszélgessünk róla. Vannak olyanok, akik tolószékben élik le az életüket. Mások soha nem fogják látni, milyen ruhákat hordanak. Azért nem hiszem, hogy ilyen súlyos betegséged lenne.
2019. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!