Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek viccesebb?

Hogy lehetek viccesebb?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egyáltalán nem vagyok vicces nincs semmilyen humorérzékem

Ha történik valami mindig másnap jut eszembe hogy uu ez viccesen hangzott volna


Hogy lehetnék kicsit viccesebb poénosabb

Lehet tanulni fejleszteni?



2019. febr. 28. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha felül tudsz emelkedni a dolgokon akkor a humor megjelenik, mert azzal tudod groteszkké tenni a szitut... ;)
2019. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt így sajnos nem nagyon értem amit ezzel akarsz mondani
2019. febr. 28. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyen önbizalmad, legyél magabiztos, humoros. Ha ez megvan, akkor lehetsz vicces. Szerintem legyél önmagad, ne legyen megfelelési vágyad, mert abból bele betegedhetsz!


Sok síkert!

2019. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek humorheroldnak lennie! Te biztos másban vagy jó, másért szeretnek veled barátkozni.
2019. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig magadat add. Én pl régen nagyon sok viccet olvastam és ezek által alakult ki a humorom. Ez persze embertől is függ, de mindenkinek van humora, neked is.
2019. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem játszom meg magam semmiben sem

Magabiztos vagyok nem ezekkel van a baj egyszerűen még a vicces beszolás se jut eszembe semmi jó lenne legalább minimális szinten ezt elő hozzni

2019. febr. 28. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!