Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni, hogy vki...

Honnan lehet tudni, hogy vki kedvel vagy csak kényszerből/szánalomból beszél veled/válaszol az üzeneteidre?

Figyelt kérdés
Vagyis csak tetteti, hogy érdekled.

2019. márc. 1. 07:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki kedvel személyesen is kedves veled.
2019. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Élőben is kedves, keresi a társaságodat, nem te keresed mindig, hanem ő is, szeret veled lenni.
2019. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, korábban normálisabbnak tűnt, mosolygott, ha találkoztunk, aztán később olyan fapofa lett, nagyon rám se nézett, ha beszéltünk, mintha hamar túl akarna esni a dolgon, de e-mailben volt, amikor tök aranyos volt, olyanokat írt, amiből úgy tűnt, kedvel, képeket is küldött, utána bejelöltem, nem láttam a posztjait, még azt sem, hogy mikor volt fönn chaten, gondolom nekem kikapcsolta, nagyritkán lájkolt. Ha kérdeztem tőle vmit, azt írta szívesen segít, majd utána nem válaszolt, bocsi, elfelejtettem kifogással. Utána megint írtam, hetek múlva reagált, hogy jaj szívből gratulálok ehhez, meg ahhoz. Miért kell hülyíteni az embert? Én mindig kedves voltam vele, érdeklődő stb.
2019. márc. 1. 08:21
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy “szánalomból” beszél veled? Te értelmezed így az érdektelenségét.

Ha valakit nem érdekelsz, annak más oka is lehet, pl. leggyakoribb ok fiú-lány barátságnál, hogy valamelyik félreértelmezi a közeledésed és nem akar udvarlót, ezért bánik ridegebben az ellentétes nemūvel.. de lehet amiatt is, hogy rossz kedve van és ilyen hangulatember, nem kell mindig jópofáskodnia mindenkinek. Mindez nem jelent sokat rád nézve, nem muszáj ilyeneket beleértelmezned, hogy szánalom, vagy kényszer veled a beszélgetés.

2019. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#3 Mit értesz az alatt, hogy kedvel? Barátilag vagy másképp?


Szerintem ez tipikus fiú-lány barátságnak hangzik, ahol az egyik fél talán többet akar, de a másik csak barátnak kezeli.

Tehát lehet, hogy kedvel téged úgy, mint embert és barátilag, de zavarónak tarthatja azt, ha úgy érzi nyomulsz és netán többet akarsz barátságnál. Ez csak feltételezés, de nagyon ilyennek hangzott a story.

2019. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok vagyunk. Barátilag értettem.
2019. márc. 1. 09:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Vagyis emberileg.
2019. márc. 1. 09:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is te látsz ebbe bele dolgokat.


Még nem is tudod, hogy miért olyan amilyen, de már te eldöntötted, hogy biztos szánalomból beszél veled.


Nem kéne az önbizalmadat önismerettel helyére tenned?

Az önismeret nem csak önbizalom kezelésére jó, hanem megérted az emberi psziché összefüggéseit is...

2019. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valóban te értelmezed így az érdektelenségét.

Tudom,mert hasonló vagyok en is.

2019. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha elutasításba ütközök, akkor hogy legyen önbizalmam?
2019. márc. 1. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!