Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Büdös és undorító az oktatóm...

Büdös és undorító az oktatóm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most tanulok autót vezetni, elég jól megy viszont az oktatómmal komoly gondok vannak. 60+os férfi, és irtó büdös, mindemellé még agresszív is... Egyszer lenyitottam az ablakot mert már nem bírtam mellette megmaradni és elkezdte rugdosni az anyósülés alatti részt ilyen ütemesen addig ameddig fel nem tekertem az ablakot. A másik ilyen emlékezetes eset az az, mikor januárban teljesen letüsszentett és bocsánatot sem kért. Gusztustalan egy ember. Folyton zabál, hümmög, vakarja magát (benyúl a gatyájába, nem vicc) , aztán nyúl a kajához, folyton meg kell állnom benzinkutaknál mert hogy neki pisikálnie kell meg venni kaját.. Simán odabüfög odatrotyog az ember orra alá és mikor megsértődött fejet vágok még vigyorog is rajta.. Legszívesebben pofánvágnám.. Az oktatása amúgy nem lenne rossz ha a fél út nem arról szólna hogy hol kell megállni wczni meg enni.. Ülepes gatyákat hord kockás inget és néha furcsa hangokat ad ki.. Komolyan nem csoda hogy mindig autóval jár mert ilyen szaggal tömegközlekedésről lerugdosnák.. Nagyon kezd elegem lenni légyszi segitsetek. Mit tegyek?


L



2019. márc. 1. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik oktatóhoz.
2019. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Bocsánat, de szerintem ez marha vicces, legalábbis olvasni az volt! :D Feldobtad a napom, köszönöm! :)
2019. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát nekem nem vicces heti 5 órákat egy ilyen ember mellett ülni már megbocsáss! :(
2019. márc. 1. 11:35
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Szellents oda egyet Te is, és máris jobban kijöttök! :)
2019. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:(
2019. márc. 1. 11:37
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez már januárban probléma volt, most március van. Ha heti 5 órát mész, akkor már nagyon a végén jársz.

Miért most kezdett ez annyira zavarni? Első 1-2 alkalom után miért nem váltottál?

2019. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Női oktatóhoz kellett volna menned, nem hagymaszagú Józsibácsihoz, aki élvezi, ha disznó.
2019. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a legelején próbáltam női oktatót kérni, azt mondták az autósiskolában hogy mind foglalt. 15-én lesz a forgalmim, attól is félek hogy megzavarja a vizsgabiztost a szagosságával vagy ilyesmi.. ilyen oktatónak a tanulóját remélem nem veszik semmibe a vizsgán mert ha igen akkor nagy gáz lesz.
2019. márc. 1. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

"Női oktatóhoz kellett volna menned, nem hagymaszagú Józsibácsihoz, aki élvezi, ha disznó."


Ja, mert ez nemfüggő.

2019. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Mangalicákat is felvesznek oktatónak?!
2019. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!