Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok nök hogy lehetnek...

A lányok nök hogy lehetnek ilyen csodálatosak? Mit gondoltok arról hogy én csodaként tekintek rájuk?

Figyelt kérdés
volt már sok barátnöm most pont nincs. de ma spanokkal megyunk bulizni és tudom hogy ma csajjal térek haza. annyira imádok csajozni. legjobb dolog a világon. számtalan növel szeretnék még együtt lenni. az se baj ha belepusztulok. ki van még igy ezzel?? ugy várom már.

2019. márc. 1. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Micsoda pozitív életszemlélet. Így, szerintem esélyes lesz a siker! ;)

Csak ne veszísd el ezt a hullámot alaposan meglovagolni.

2019. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Buknak a munkanélküli rovarirtóvárományosokra.
2019. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ha nincs munkám akkor is azt mondom hogy van. probléma megoldva. szoktam kamuzni.
2019. márc. 1. 19:42
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
KOn-gratulálok
2019. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert az igazi nők csodálatosak és tökéletesek, mindennél kívánatosabbak.
2019. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Különösen, amikor játszmáznak, érzelmi zsarolnak és drámakirálynőt játszanak.
2019. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Itt egy csodálatos példány


https://www.youtube.com/watch?v=S-c0YNEu0M8

2019. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami azt illeti, nekem enyhén pszichopatának tűnsz.
2019. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mit gondolok? Egy idióta vagy, és csak a lyukat vadászod, nem az embert mögötte.

Ha valóban csodálatosnak tartanád őket és nem csak megdugni akarnád őket, akkor nem csajokként referálnál rájuk.

Már ennyiből teljesen elárultad és le is írtad magad. Egyébként mit keresel ilyenkor még otthon, ha bulizni mentek? És főleg mi a fenéért írsz ki ide erről kérdést? Ha valóban mennél valahova, akkor nem a gyakorisoknak akarnád megmutatni, hogy hú de faja gyerek vagy, ma 2 kérdést is kiírtál azzal kapcsolatban, hogy bulizni és csajozni mész. Menjél, hajrá. De a kutyát nem érdekli.

Mellesleg a korábbi érettségi nélkülis munkakeresős kérdésedben írtakkal egybevéve ezt a mostanit... hát tényleg nem kár érted.

2019. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Phuntzee hunter
2019. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!