Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha egy lány néz,...

Mit jelent ha egy lány néz, de ha odanézek hamar elkapja a tekintetét?

Figyelt kérdés

Kb 3x csinálta, hirtelen vettem észre hogy buszon engem figyelt, de amikor odanéztem elvette a fejét. Ez 3 megismétlődött


Köszi


23F



#nő #lány #temerav tena
2019. márc. 1. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Legközelebb talán kérdezd meg, mi mégis honnan tudjuk? Minek kérdezik meg ezt minden nap?
2019. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert lusta a keresőbe beírni. Ha az emberek a guglit lusták használni, mit várunk?


Egyébként lehet, hogy volt rajtad valami feltűnő, vagy tetszett neki a ruhád, vagy az összkép, esetleg a képed. Vagy pont ellenkezőleg, és azért nézett meg, igyekezve ezt lopottan és nem nyilvánvalóan bámulva megtenni. Valamiért bántottad a szépérzékét.


De akár véletlen is lehetett, melletted bámult volna ki az ablakon, de észlelte, hogy rá nézel és inkább félrenézett, nehogy beleláss valamit. Ezt én is szoktam. Random nézelődöm és véletlen összenézek valakivel. Ha sokáig utazunk együtt adott járművön, ez még párszor simán előfordul. És mégse akarok tőle semmit, csak épp a tekintetem útjában van az illető.


Legközelebb javaslom, mielőtt kérdést írsz ki, olvasd el, mit ír kérdés kiírásnál a rendszer: győződj meg róla, hogy nincs hasonló kérdés. Tényleg uncsi minden nap min. 1x belefutni ugyanabba a kérdésbe.

2019. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Zavarba jött attól, hogy észrevetted, hogy néz téged. Nem túl bonyolult rájönni.
2019. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
89%
Szerintem neked tetszik a lány. Azt javasolnám udvariasan kérdezd meg tőle, mit szólna hozzá, ha elhívnád egy kávézóba beszélgetni. Persze ne felejts el bemutatkozni. Lehet, hogy te is bejössz neki.
2019. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődhet irántad. Vagy pl abból a szögből nem tudja megállapítani, hogy egy rég nem látott ismerőse vagy-e esetleg; csak nem mer odamenni megkérdezni. Amúgy sanszos, hogy bejössz neki, lehet, ogy fontolgatta is, hogy megszólít valamilyen ürüggyel. Ha tetszik, akkor szólítsd meg nyugodtan.
2019. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zavarba jött, hogy ránéztél.

Én is ösztönösen elkapom/tam a szemem ha valaki belenézett az enyémbe, legyen az férfi, nő, idős, gyerek...


Mióta megnőtt az önbizalmam és idősebb is vagyok már nincsenek ilyen paráim. A fent említett eset inkább olyan 15-24 között volt.

2019. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#köszi sokat segítettél!
2019. márc. 2. 07:39
 8/8 anonim ***** válasza:

jaj ezt nem tudni.

tetszettél neki, csak mégis félénk, zavarban volt.

én is mindig ezt csinálom. annyira nem merek flörtölni, de ha tetszik valaki, mindig nézegetni szeretném.

Másrészt meg az ember tolakodó se szeretne lenni, és nem akar olyat bámulni, akit meg ez esetleg idegesít.

2019. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!