Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ismerkedjek, ha nehezen...

Hogyan ismerkedjek, ha nehezen nyitok idegen emberek felé?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy szolítsak meg idegen embereket. Nehezen nyitok mások felé, és nehezen alakítok ki új baráti és párkapcsolatokat. 20/F

2019. márc. 1. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem kell félni idegen emberektől. Vannak bunkó emberek, ha valaki visszabunkózik valamit, le kell szarni. Főleg lányoknál szokott megtörténni mert azt hiszik egyből akarsz valamit...

Ma is munkahelyen odamentem egy nőhöz, eskü nem volt hátsó szandekom, csak dumálni akartam, hogy gyorsabban menjen az idő. A csaj persze azt hitte beprobálkoztam nála, odakaffogta h legalább munkában hagyjátok békén (életemben nem láttam előtte)

5 perccel később a büfében röhögtem egy nálam minimum 2x idősebb emberrel, csak ezen a délután 5cigivel megkinalt. . Ha a nő elvette volna a kedvemet új embereket megismerni, akkor egész délutánom unalomba fulladt volna.

2019. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igen, szép story:D Érdekes mert, ha olyan helyen vagyok ahol van 4-5 ember, akkor én vagyok a középpontba, meg egyfolytában dumálok. De ha egy nagyobb közösségbe, buliba megyek, akkor elveszek.
2019. márc. 2. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!