Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézek ki sminkkel érett...

Miért nézek ki sminkkel érett nőnek, nélküle meg kislánynak?

Figyelt kérdés

Csak korrektort, szempillaspirált, szemcerkát, nude rúzst használok, kicsit frissítem az összképet, de nélküle olyan kis semmilyen kislány vagyok, sminkben meg olyan nőies az arcom.

17/lány


2019. márc. 2. 07:46
 1/10 nemaRendőrség ***** válasza:
Általános jelenség. Van egy csaj a villamoson, felfigyeltem rá anno, azt hittem idősebb mint én. Majd egy év után elkezdett nem sminkelni és brutálisan megfiatalodott, megszépült. Kiderült még gimis
2019. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én nem szebb vagyok nélküle, mert nincs szinte szempillám:D csak fiatalabb
2019. márc. 2. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ez ilyen. Cuki vagy ;) most tanultál valamit.


Ugyanis közhely, hogy a smink idősebbé tesz...

2019. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert egy kislány vagy azért.

Nyilván sminkkel bárki tud bárhogy kinézni, férfiakat is lehet nőiesre sminkelni...

2019. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Idősebb korodban meg épp a smink fog megfiatalítani. :-)
2019. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kislány, 17 vagyok, lassan 18, de köszi, hogy féltesz.:)
2019. márc. 2. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:
A kutya nem félt.
2019. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, bár nem én írtam, hogy kislány vagy, de egy 30+ embernek az vagy! Ebbe anno én sem tudtam belekötni ;)

Nyílván önmagadhoz képest nem vagy kislány, de a későbbi énedhez képest annak fogod magad gondolni. Édesanyám aki 60+ néha magáról is úgy beszél amikor annyi idős volt mint én (30+) hogy “milyen naív kislány voltam”... mint ahogy 18 évesen én sem éreztem magam annak de most mindig azt mondom ha úgy kerül szóba, hogy ejj de kislány voltam még akkor... (jobb esetben, mert akkor sokat fejlődtél szellemi, érzelmi szinten stb)

Tehát minden csak viszonyítás kérdése.. és csak ilyen értelemben vagy kislány! ;)

2019. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert hülyén sminkelsz. Másra nem tudok gondolni, mert egy nude sminknek fiatalítania kellene.


Akit öregít az vagy travi sminket rak fel, vagy csúnyán dolgozik. Csodálkozó szemektől és karikamentes szemtől senki nem néz ki öregebbnek.

2019. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem rosszból írtam az örgedést, mert kislány arcom van:D szóval nekem jó, és jól is áll...hidd el ennyit tudok még sminkelni, soha többet nem használtam.
2019. márc. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!