Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy minden jó...

Miért van az, hogy minden jó dolog után rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Miután jól érzem magam, mindig magamba zuhanok később. Például sorozatok vagy jó filmek után tör rám leginkább a hiányérzet, valamiféle ürességérzés.

Sítábor után (ahol nagyon jól éreztem magam) hetekig depis voltam, vissza akartam menni. Most meg a Nicki Minaj koncert óta van hiányérzetem, ami szintén nagyon jó volt és nagyon élveztem :( Jár még valaki hasonló cipőben?



2019. márc. 2. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy normális jelenség, velem is ez van. Én igyekszem úgy orvosolni, hogy a jó élményeket viszem magammal. Bár nekem könnyű dolgom van, mert olyan dologtól is jól érzem magam amit a modern technikának hála könnyű megőrizni és ha nem is teljes értékűen, de bármikor újra átélni.
2019. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!