Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Instagramon a celebek vagy a feneküket vagy a mellüket mutogatják?

Figyelt kérdés
Nem vagyok irigy és nem a férfiak vémeményére vagyok kíváncsi.
2019. márc. 3. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekel.
2019. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, hogy hova tart a világ. A pózolgatás már alap, dehogy mindenki már a testét mutogatja. Ráadásul olyan is akinek nem kéne. Szerintem ezek a nőcskék elég ostobák.
2019. márc. 3. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Követek pár celebet, de azok nem mutigatják. Azokat nem követem akik mutogatják, nem is tudok ilyen igazi hírességről...

Ha az “instagramceleb”-re gondolsz, na az más kategória... ő emiatt celeb, ezért mutatja.


Hogy mit gondolok? Lényegében annyit, hogy tévúton jár... és sajnálom érte, mert ha lesz egy “felébredés” ő magát fogja elásni...

sajnos láttam már ilyet és egyáltalán nem vicces..

2019. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozom ilyenekkel, mert ez engem nem érdekel.
2019. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem csodàlatosak. Biztos irigy vagy mert neked nincs akkora melled meg olyan feszes popód mint nekik.
2019. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap töröltem az instagramomat pedig nagyon sok követőm volt. És pont az ilyenek miatt meg a drámázó ismerőseim miatt töröltem magam.
2019. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Hogy virtuális krvák.


Lehet máshogy is érvényesülni a világban. Nem nagyon tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy a prostitúció, vagy akár csak a magánéletünk kiteregetése legyen rá az egyetlen megoldás.


Valahogy a hajléktalansággal kapcsolatban is így érzek: nem tudom elképzelni, hogy valaha is odajussak. Mert nem másokra hárítom a saját életemmel kapcsolatos felelősséget, nem hibáztatom őket duzzogva az alacsony bérezés miatt, hanem elfogadom az éppen kínálkozó lehetőséget, és építkezem belőle.


Aki a testéből próbál megélni, az csalódni fog, mert szebb az sajnos nem lesz, új készségeket nem fog tanulni, aztán, ha már ráuntak a kiöregedett, szottyos testükre, már csak a megbotránkoztató fotóik miatt fognak róluk beszélni, egyébként az újoncok, a friss husi lesz a téma.


Az öncélú magamutogatás számomra a lélek megszégyenítése, meggyilkolása. Ha már azt mondjuk, a testünk egy templom.

2019. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem nincs instagramom de értem mire gondolsz.

Erre van kereslet. Ha mindenki tanulós képért rajongna akkor azt követnék. Ha a kertészet lenne a középpontban akkor meg azt.

Nekem nem tetszik. Sok fiatal lány önértékelését lerombolják ezzel. Ha nincs ilyen feneked akkor nemvagy jó nő. Ha nincs hosszú műhajad akkor sem.. stb Ami a képen van az nem a valóság. Az egy jó szemszögből jól szerkesztett jól beállított kép.

Mindenki egyre jobb akar lenni . Felűlkerekekedni a másikon.Nagyobb népszerűségnek örvendeni és ez segít nekik.

Minél jobban kapják a rajongókat annál inkább motiválva vannak. Szerintem.

2019. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!