Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagy elvárásaim...

Szerintetek nagy elvárásaim vannak, ha pályakezdő diplomás emberként ezt szeretném biztosítani magamnak?

Figyelt kérdés

- Minőségi kajákat tudjak venni a fizetésemből

- Nem szórom két kézzel minden hülyeségre a pénzem, de cserében ne kelljen figyelni a pénzre ha veszek valami szükségeset magamnak, hogy kijövök-e hónap végén

- Havi 2-3 alkalommal eltudjak menni valamilyen eseményre

- Annyit tudjak félretenni, hogy egy lakás önerője összejöjjön magamnak amikor kb. 28 évesen családot szeretnék alapítani (tehát évente kb. 800e-1 millió ft félrerakott pénz)


Szerintetek nagy mérce ez? Úgy érzem, hogy a fizetésem nem fedezi ezt a színvonalat és ezért szeretnék váltani.


2019. márc. 3. 16:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy lemaradt: ne egy lelakott, hanem egy jól berendezett, szép, otthonos lakásban élhessek, de itt nem kitételem, hogy egyedül, hanem egy lakótárssal
2019. márc. 3. 16:02
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy elvárás, de jó diploma meg csók kell ahhoz, hogy ez sikerüljön.
2019. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Most vannak nagy elvárásaid. KEZDŐ vagy.

Váltsál, ha van kilátás az igényeidnek megfelelő fizetéssel járó munkalehetőségre. Miért is kell megerősítés ahhoz, hogy lépjél tovább, ha a mostani helyzet nem tetszik.

2019. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a kérdéstől függ, hogy váltok-e vagy sem, nyílván, de az én fejemben az létezik, hogy ez nem nagy elvárás, és kiváncsi vagyok, hogy másoknak is ez a véleménye vagy sem.
2019. márc. 3. 16:13
 5/11 A kérdező kommentje:
És persze az, hogyha valaki szerint ez nagy elvárás, akkor ő mit mondana reálisnak.
2019. márc. 3. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem te még gyerek vagy, minőségi kajákat akkor tudsz ,ha főzöl magadra.És nem gyross meg pizzza aranyáron. Éttermet erlejsd is el napi 3ezer 1 tál kaja min.,gondolom albérletben egy kis szoba sem olcsó,tisztálkodás stb. az havi min 140ezer,ha igényesen akarsz kinézni. Ebben még nicns semmi extra. Azt kizártnak tartom h kezdő Diplomásként egyből nettó 250felett kapj.
2019. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az elvárás nagy, csak a lehetőségek nehezen valósíthatók meg. Olyan munkahelyet kellene találnod, ahol legalább félmilla nettót keresel.
2019. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minőségi főtt ételhez minőségi alapanyag kell, ez tény. Étterembe nem járok, maximum havonta egyszer betévedek.
2019. márc. 3. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Az egy dolog, hogy ez kellene, hogy legyen az alap.


Mindenkinek erre lenne igénye.


DE EZ MAGYARORSZÁG. Itt ez nem sikerül mindenkinek, 35 év

tapasztalattal SEM.

2019. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ha most még albérletet is fizetned kell, akkor szerintem nagy elvárás, igen. én egyáltalán nem vagyok pályakezdő, de nekem is nagyon kell spórolnom most lakásra. Eseményekre abszolút nem járok, csak ha valamit nagyon meg akarok nézni. cafeteriából vettem múltkor 16 ezres koncertjegyet. örültem, hogy nem a rendes pénzből kellett.

Persze nem tudom, milyen eseményekre gondolsz, lehet, hogy nem ilyen drágákra.

hogy 5-6 év múlva mennyi lesz az önerő, azt ki tudja. Lehet, hogy beláthatatlanul sok, de az is lehet, hogy jön egy válság, és nagyon kevés.

Viszont ha legalább 1-2 évet lehúzol egy helyen, az már elég lehet ahhoz, hogy megcsípj egy jobb állást. Pár hónap után szerintem ne lépj le, mert számít a tapasztalat, és számít, hogy mennyit voltál egy állásban. Tehát 3-4-5 hónap az abszolút nevetséges. Minimum egy évet bírj ki, és keresgélj persze közben ezerrel.

2019. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!