Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kelhet így ki magából...

Miért kelhet így ki magából valaki?

Figyelt kérdés

3,5 fél éve vagyok együtt a párommal. Kezdetben abszolút nem volt ilyen, amilyen most. Akármilyen apró dologból képes vitát szítani, felemelni a hangját, veszekedni, majdhogynem elzavarni. Gondoljatok itt a legapróbb hétköznapi dolgokra, amiken egy normális ember csak nevetne, vagy letudna egy egyszerű válasszal, emberi stílusban.

Nem tudom, ezeket hogy kezeljem. Sokszor döbbenetesen bántó, ha viszont épp jó hangulatban van, akkor meg teljesen normális.

Aki tapasztalt hasonlót párkapcsolatában, az leírhatná tapasztalatait, hogy oldották meg ezt, ha meglehet.


25N


2019. márc. 4. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet, csak itt az van, hogy bármiért, amiről nem is tehetek, nem tudok ellene mit tenni, nekem panaszkodik, de úgy, mintha én lennék a hibás. Aztán még én vagyok a gonosz szívtelen... Nem tudom mit csináljak vele. Már odáig fajult, hogy a legapróbb dolgokat se merem mondani neki.
2019. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, az se lehet egyszerű. :/
2019. márc. 4. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Bántalmazó kapcsolat, a legtöbbje nem úgy kezdi hogy egyből bántalmaz hanem lassan alakul ki.
2019. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szakítanék!
2019. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van, ez egy bántalmazó kapcsolat, a barátodnak valamilyen személyiségzavara van.

Ez soha nem lesz jobb, csak rosszabb. Nem fog megváltozni.

Magyarázhatsz neki, győzködheted, marad ugyanilyen.

Szóval ennek fényében dönts, hogy mit akarsz.

2019. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én reggel vagyok így mindenkivel. Általába bunkózok (nem olyan durván csak nincs kedvem beszélgetni és ezt ki is mutatom) aztán egyszer csak elmúlik és újra normális vagyok.
2019. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!