Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül fogok maradni így végleg?

Egyedül fogok maradni így végleg?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé kiállhatatlan a személyiségem bizonyos szempontból. Máshogy viszonyulok emberekhez, kapcsolatokhoz mint mások. Felszínes kapcsolatokat képtelen vagyok teremteni. Nem tudok őszíntén rámosolyogni arra, akit nem szeretek. A párkapcsolatokról már régen lemondtam, egyrészt soha nem is jött össze, másrészt, ha össze is jött volna, abból csak a gond lett volna, mert én hihetetlenül féltékeny típus lettem volna. Barátaim viszont voltak még korábban, talán 1-2 még most is akad, de egyre fogynak. Az igazi mély barátságokat szeretem, amikor minden körülmények között számíthatsz a másikra. És sajnos emiatt túl sok voltam a régi barátaimnak. Ők mindenben számíthattak rám, én viszont úgy éreztem, gyakran csak teher vagyuk a vállukon, sokszor lekoptattak, amire mindig megsértődtem. A megsértődéseimre ők háborodtak fel, mondván, nem vagyok a feleségük/férjük, hogy bármit is számon kérhessek rajtuk. Nem volt soha egy olyan igazi barátom se, ahol egyenrangúnak éreztem a viszonyt, akire kölcsönösen számíthatnék, és én sajnos csak az ilyen barátságokat tudom elképzelni. Lassan 30 leszek, valószínűleg egyedül fogok maradni? Nincsenek rokonaim se. (Szektásokat rühellem, mielőtt jönnének téríteni.) Más is jár hasonló cipőben? Meg lehet szokni az egyedüllétet?

2019. márc. 4. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat
2019. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért kellene nem létező barátságok ápolása helyett,valami értelmes építő jellegű hobbi elfoglaltságot művelni,ami leköt kikapcsol.Persze emberek jöhetnek,mehetnek is ezidő alatt,viszont kevésbé merülsz el a kesergésben.
2019. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" ha össze is jött volna, abból csak a gond lett volna..."


Tudod mit, Kisnyúl? Ba5zd meg a fűnyíródat!

2019. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!