Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha beszólnak?

Mit csináljak, ha beszólnak?

Figyelt kérdés

Pár hete minden este hazafele egy kisebb csaj-banda mellett kell elmennem. Úgy 14-16 éves roma csajok lehetnek, ketten vannak mindig, és mindig kemények szidnak, ordítoznak, egyszer elém is lépett egy és úgy ordított valamit, de nem törődtem vele és tovább mentem.

De már teljesen ki vagyok miattuk, szerintetek lenne értelme oda menni és visszafenyegetni őket? (amúgy 19 éves srác vagyok) Gondolom ők ketten úgysem tudnának megverni, más rokonuk meg nincs a környéken az biztos.

Mivel csajok így megverni nem akarom őket, csak elbeszélgetni velük. Szerintetek érdemes lenne leállni vitatkozni velük? Mármint nem tudom, hogy két ilyen csaj mire lenne képes, hogy meg-e akarnának verni vagy nem mernék, nemtudom. Valakinek volt már hasonló esete?



2019. márc. 4. 21:37
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem mernének megütni hiszen biztos látják hogy idősebb vagy! De az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni.
2019. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Ha Még ütnek öss vissza (mondom ezt lányként), de amúgy ne vitatkozz velük, simán csak menj el mellettük.
2019. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát ha csak szimplán figyelmen kívül hagyom mint eddig akkor tovább folytatják....de attól félek, hogy ha beléjük kötök szóval, akkor nekem esnének fizikailag.....csak attól tartok kicsit, hogy ketten kicsit "sokan" lennének ellenem.

Szerintetek mennyire tudnak verekedni, és mennyire/hogyan esnének nekem?

2019. márc. 4. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csinálj azt tudom megosztani veled amit én tennék. Beszélgetnénk velük kedvesen miután mosollyal reagáltam a beszólásra és mivel megismernek valamennyire nem a saját előítéleteiket fogják látni bennem a jövőben. Persze ez lobbanékony természettel nem valósítható meg és mivel nem ismerlek azt javaslom máskor kerüld el őket valahogy.
2019. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha hívják a rokonságot...? Értesz. Kerüld őket. A kedvesség se garancia ilyenekkel, sokuk csak arra vár, h rájuk figyelj, onnantól behúztak a csőbe.
2019. márc. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szólj vissza, ha neked támadnak meg ne verd meg őket, csak 1 pofont adj nekik.

Vagy azóta már történt valami?

2019. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem egyszer visszaszólt egy cigány csajnak, jól össze is verekedtek.
2019. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!