Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar cigányok tényleg...

Fahéj Bertalan kérdése:

A magyar cigányok tényleg ennyire rosszcsontok?

Figyelt kérdés
Hallottam egy helyről, miszerint a cigányok közül a magyarországiak tudnak lenni a legelvetemültebbek. Természetesen kinek nem inge, ne vegye magára, nekem is van cigány ismerősöm, akit tisztelek és olyan "fehér", akire egy tányér levest sem bíznék. Esetleg más országból (Románia, Ukrajna, Albánia stb.) mik a tapasztalatok?

2019. márc. 5. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Énis roma vagyok,de én nem huzzok le senkit,nem lopók,tisztességesen keresem a kenyérre valót,És boldog vagyok a családommal,A magyarok is nagyon szeretnek.már nem is vesznek ugy mindt egy cigányt,Mert ugy viselkedem ahogyan ők.

A legtöbb cigánnyal az a baj,hogy ők nem akarnak beilleszkedni a társadalomba,Lopnak,csalnak,hazudnak,-

Verekednek,És minden féle rossz dológban ők a fő"kolómposok.


Erdélyben vannak fehér cigányok,és nem lehet észre venni hogy ("cigány),de nem is erről van a szó,csak azért mondóm el neked hogy tisztában legyél,Ha viselkednének a cigányok akkor mindenki egyforma lenne,nem lenne sok ember rasszista,De soha nem lessz jó viszóny a kettő nép között.)

2019. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ők akkor sem magyar cigányok",az anyanyelvűk cigány tehát...csak magyarórszágon élő) magyar állampolgárok.


Pl:én magyar cigány vagyok,Mert az anyanyelvem magyar,tehát abszólut nem tudok cigányul,A másik fele pedig az oláh cigány azok sokkal rosszabbak mindt a magyar cigány,a kifejezéséről is észre lehet venni,"magyar cigány. Ja és a román cigány is sokkal rendesebb mindt az oláh".

2019. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen nem szeretnék mindenkit egy kalap alá venni, azt meghagyom az együgyűeknek. De igenis vannak a sztereotípiáknak sajnos erős képviselői, ezen csoportokra vonatkozik a kérdésem.
2019. márc. 5. 15:12
 4/5 anonim válasza:
81%
Egyformak!
2019. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég finoman fogalmaztál :D Ha rosszcsont alatt a bűnözést, buszon vagy bárhol kiabálást meg őrjöngést, késelést, ismeretlenekbe ok nélkül való belekötést meg verekedést értesz akkor igen, rosszcsontok.
2019. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!