Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett hirtelen ennyire...

Miért lett hirtelen ennyire népszerű ez az 'életfelfogás'?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen látom ezt, de főleg instagramon népszerű (igen, ritkán én is felnézek oda, pedig kifejezetten utálom) az ilyen "az igazi vezető a csapattal együtt dolgozik, hogyan legyél jobb vezető, ha ezt és azt csinálod, egyből mindenki megszeret, stb." de sok ilyen könyvet is lehet találni, a pszichológia részleg tele van a "Hogyan tudod megállapítani ha hazudnak neked" és hasonló önfejlesztő és sikerorientált szakkönyvnek csúfolt kötetekkel.

Mindig is ennyire érdekelte az embereket a pénz? Hova lett mondjuk a művészet, szellemi dolgok iránt való érdeklődés?



2019. márc. 5. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Te mi a tökömről beszélsz?
2019. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Bocsánat, de a kérdés leírásában az első bekezdésből nem tudom hogyan következik a második.


"Mindig is ennyire érdekelte az embereket a pénz?" - igen, az emberek java réesze mindig azt lesi, hogy hogyan, milyen módszerekkel, milyen munkával juthatna több pénzhez. Csak régebben nem volt ennyire megosuztva ez az Interneten.

2019. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem sokat lapozgathattál ilyen könyveket.
2019. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kérdező rosszul fogalmazott. nézzük a szabó pétert példának. na olyanok mint ő lett sok. és ujjonnan a várkonyi andrea is be akar ülni erre a vonatra. ez a vonat pedig nem más mint a motivációs trénerek. szerintem is már unalmas, és igazából ugyan azt mondja mind, csak más stílusban. és igen, mindben ott a pénz is. spórolni tanítanak. hogyan menj el megbeszélésekre stb. pedig az átlag ember a gyári munkás.. nem értem énsem.:D
2019. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól még, hogy kell a pénz (ami mindenkinek kell) attól még érdekelheti az embert a művészet.

én speciel most olyan helyzetben vagyok, hogy nagyon kell az anyagiakra koncentrálnom, és képtelen vagyok bármi mással foglalkozni. annyira fontosak most az anyagiak, hogy a sporttal, a tanulással, a művészetekkel mind fel kellett hagynom, mert lelkierőm sincs rájuk.

ezekkel akkor lehet foglalkozni, ha amúgy minden rendben van,és rutinszerűen éled az életedet.

van egy olyan érzésem, hogy téged még eltartanak a szüleid, vagy ha nem, akkor kaptál mondjuk lakást. vagy pedig csak egy szobát bérelsz, és jól elvagy így. és nem kellett igazán anyagiakért küzdened (még)soha, ezért nem igazán érted, miért fontos a pénz.

2019. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jò,egyszer olvasgass ilyen könyveket,hidd el jòk ha beèpíted előbbre tartasz majd,ez nagyon fontos. A pènz alap szükséglet, pènz + egèszsèg a többi jön.
2019. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Kerdezo,tudod mennyibe kerul egy szep nagy olajfestmeny egy galeriaban? Vagy egy marvanyszobor? Vagy bemenni egy muzeumba?


Sok penzbe kerul bizony.....

2019. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!