Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura, ha valakinek nincsenek...

Fura, ha valakinek nincsenek nagy igényei?

Figyelt kérdés

Az egész eddigi életem teli volt nehézségekkel, és félek, hogy mire a dolgok végre sok munka árán kezdenének egyenesbe jönni, beüt egy komoly betegség.

Többnyire eddig ez volt a forgatókönyv sajnos.

Már nem szeretnék mást, csak elvégezni az egyetemet, találni valami hétköznapi állást, amiből telik lakhatásra és étkezésre, a pénz meg minden más már nem igazán érdekel.


25l


2019. márc. 5. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Az én pénzem is arra megy, hogy rendbe tegyük, elkezdjük végre az életünk, pedig 30 vagyok. Már rég mehetne, ha a párom is támogatta volna a családja. De nem baj, majd a gyerekünknek kriptaszökevény szülei lesznek mire nagykorú lesz, a szinte nulla nyugdíjból mi se fogjuk tudni támogatni és kezdődik előröl a következő generációval. Az a baj, hogy minden túl drága, mire eléred megöregszel.
2019. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen átlagos, az emberek igen nagy része így éli az életét.
2019. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem kell belefásulni az életbe ennyire. Ha nincsenek is nagy igényeid, legalább a boldogságra legyen, gondolok itt a célokra, mint jó és érdekes munkahely, hobbi, stb.
2019. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahogy igy kepzelem el en is az elkovetkezendo eveimet. En is most fogok majd vegezni az egyetemmel, es ez tipikusan az az idoszak, amikor mindenki a jobbnal jobb allasokra vadaszik, de en valamiert teljesen megelegednek egy hetkoznapi allassal is. Valami olyan, ami mentalisan nem tul megterhelo es valamilyen szinten elvezheto. A penz valamiert nem motival engem.


F/24

2019. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, bár sokaknak nem is futja többre. Azért jó ha tudsz egy picit félretenni, mert az élet nem csak evésről és alvásról szól, néha muszáj lesz kiadnod másra is (pl. egészségügy, közlekedés, ruhák, stb.)
2019. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne fura, de a társadalom nagy részének az lenne.
2019. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!