Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Íróeszközöknél; a nyomógombos...

Íróeszközöknél; a nyomógombos tollat vagy a kupakos tollat szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A golyóstollat szeretem jobban, mert a kupakosok általában filces jellegűek. Nagyon szeretek írni egy jó tollal. Ezen belül a világosabb tintással szebben írok, mint a sötéttel. Szeretem, ha csak úgy siklik a tinta a papíron. Ami nagyon bosszantó és rossz érzés nekem, ha kihagy, darabosan jön a golyóstollból a tinta, vagy már épp kifogyni készül.
2019. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyomógombos. A kupakokat folyton elhagyom, vagy idővel eltörtek és könnyebben leestek és összetintázta a toll a tolltartó vagy táska belsejét. Magammal már csak nyomósat viszek, a kupakos marad otthonra.

Tűfilccel szeretek írni, a zselés tollakat pedig szeretem szövegkiemelésre használni. A hagyományos szövegkiemelőket nem kedvelem.

2019. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább a nyomógombosat, mert a kupak mindig leesik, elveszik, eltörik, stb.
2019. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kupakok olyanok, mint kámfor. Leteszi az ember egy pillanatra és már nincs is meg.

Szóbal nyomógombos... bár azzal meg kattogok, idegeire megyek másoknak.


Tk mindegy, attól függ, hogy szeretem-e, hogy hogyan fog. Pl a zselés tollakat, ill a 0.5-ös zebra tollat imádom, pedig ezek jellemően kupakosak (bár előbbiből mostanában normál nyomógombosakba is egyre többször belefutok). Írni azzal kényelmes, ami gumírozott az elején, vagy kellően vastag (Pax, parker pl).


Na, szóval kvázi tök mindegy.

2019. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, de kupakosból inkább azt, aminek a kupakja a másik végére is húzható, így nem tűnik el.
2019. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!