Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még akit zavar ha elhízott...

Van még akit zavar ha elhízott embereket hall kajáról beszélni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért zavarna?
2019. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Szerintem olyan mintha egs tudorakos arrol beszelni milyen jo dohanyozni
2019. márc. 6. 07:12
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

gondolj bele ők habzsolják az "élvezetet" és ennek a jó és rossz oldalával együtt! vállalják is a következményeket, hisz nem tudnak mit tenni ellene


meg nagyon nem mind1, hogy miről és hogyan beszélnek

a "de jó lenne mekizni" és az "X kaja mennyivel finomabb Y hozzávalóval/elkészítési móddal..." mondatok között azért van különbség

lehet tanulságos is egy ilyen beszélgetés

2019. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Engem azok az emberek zavarnak, akik így írtóznak a másiktól, mert az éppen el van hízva/egyéb problémái vannak.
2019. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, normális vagy?
2019. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen valaki kövér vagy sovány, az étkezés így is, úgy is egyike az alapszükségleteknek.


Ergo egy elhízott embernek is ennie kell, hogy éljen.


Az más tészta, hogy jobban oda kellene figyelnie a diétájára, de ez az ő döntése, neked semmi közöd hozzá.


Mellesleg vannak betegségek, amelyek kóros hízást idéznek elő, az ellen mi a vádad?

2019. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Költői kérdésnek szánta.
2019. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, az, hogy beszél róla, tág fogalom. Mit beszél róla? Azt mondja, hogy három pizzát, ha lenyom az ember, fogy 5 kilót? (Rossz információval szolgáltatnak) Vagy azt, hogy szeretnek enni? (A szeretetüket fejezik ki az evés iránt)? Vagy az, hogy fogyókúrába kezdenek? Vagy, hogy őlk hogyan sütnek, főznek?


A második - engem nem zavar. A legfontosabb, hogy az életet élvezzük, szerintem az nem számít, hogy ki hogy néz ki.


Az pedig, hogy egy tüdőrákos a dohányzásról beszél, egy túlsúlyos az evésről - nem gond. Mindenki arról beszél, amiről szeretne.


Ha engem egy téma irritál (nem azért, mert hogy merészeli pont ő mondani, mert mindenkinek joga van bármiről beszélni) vagy nem érdekel, nem figyelek oda.

2019. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

#8:

Most akkor már nem is érdekel a téma? Nagyon elkanyarodtál. :D

2019. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudom megmagyarázni miért zavar. Ez ilyen csak zavar és ennyi. Más is zavar pl a dohányosok. Olyan érzés hogy el akarok menni onnan. Ugyanez a kajas téma
2019. márc. 6. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!