Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mesélnétek olyan esetről,...

Mesélnétek olyan esetről, amikor valaki olyanhoz vonzódtatok nagyon, aki egyáltalán nem az esetetek alapból külsőre?

Figyelt kérdés
Nem is vennétek észre hirtelen, nem feltűnően helyes/szép, mégis a kisugárzása, stílusa nagyon megfogó volt. Akár olyan is lehet, ami csak egy pár perc erejéig tartott tömegközlekedésen, bárhol. Milyen volt az illető?
2019. márc. 6. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg egy olyan srácba vagyok szerelmes, aki sovány, elég alacsony és még csak nem is jóképű, de nem különösebben érdekel ez engem, mert baromi értelmes (lexikális tudás és józan ész szempontjábol is), emellé pedig nagyon diplomatikus, segítőkész. Az utóbbi időben külsőre is kezdem megkedvelni.


17/L

2019. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első és eddig egyetlen barátnőm ilyen volt. 2 és fél éves kapcsolat volt. Mostmár az olyan kinézetű lányok tetszenek, mint amilyen ő volt. Gondolom azt a személyiséget képzelem hozzájuk, mint amilyen neki volt, amikor még rendben mentek a dolgaink.
2019. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok esetben volt ilyen: megtetszett a szeme, a különlegessége (ami nem volt szép), de volt, hogy a beszéde, a hangneme tetszett meg.
2019. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!