Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is megváltoztat?

Mást is megváltoztat?

Figyelt kérdés
Más is érezte úgy hogy a 30-adik életévét betöltve már nem a régi? Gondolok itt ilyenekre: értékrend változás, megkomojodás, állóképesség romlás, depresszióra nagyobb hajlam, szexuális étvágy csökkenés, régi hobbik elvesztése, baráti kapcsolatok ritkább ápolása stb... Nehéz így leírni.
2019. márc. 6. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én 26F vagyok pontosan az van velem amit leirtál.
2019. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, pl. én is. Mondjuk ebből a szempontból szerencsés vagyok, mert pont 30 éves korom környékén kezdtem el először érezni, hogy na most végre igazán élek. :) Lettek új, normális hobbijaim, nem csak a game-elés, ami már kb. nem is érdekel, elmélyültek a baráti kapcsolataim, egy rakás új dolgot szeretek, szeretnék kipróbálni (a szexben is, ha már említetted). Nyilván az értékrendem is sokat változott (nem érdekel már a kirakat, mások véleménye stb.), a "megkomolyodást"(?) sem bánom, amilyen hülyeségeket csináltam... + végre először normális céljaim is vannak az életben, nem csak annyi, hogy legyenmunkám.

Nyilván ez a folyamat mindenkinél más, nem hinném, hogy bármi kőbe lenne vésve ezzel kapcsolatban. Ha valami nem oké, változtass 1-2 dolgon, keress új hobbit, új barátokat, majd ez hozza magával a többit is.

31F

2019. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a születésnapomon úgy ébredtem, hogy megkomojodtam, cserébe csak a word és böngésző helyesírásellenőrzőjére tudtam hagyatkozni a továbbiakban
2019. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom beszólni jöttél ide.
2019. márc. 7. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!